stat

Amatorski Cykl Szlemowy

Amatorski Cykl Szlemowy ma na celu popularyzację brydża oraz towarzyskie spędzanie czasie oraz naukę poprzez grę.

W turniejach ACS mogą występować brydżyści, których WK według CEZARA na stan pierwszego turnieju cyklu nie przekracza 2.5 WK łącznie. Jeśli zawodnik w czasie cyklu osiągnie wyższy tytuł to może kontynuować grę w cyklu aż do jego zakończenia. Zawodnik o wyższym WK może zostać dopuszczonym do turnieju za pozwoleniem sędziego/Klubu Brydżowego, lecz tacy zawodnicy nie biorą udziału w nagrodach długofalowych.

ACS będzie odbywał się w soboty o godzinie 13:30 na dystansie 21-24 rozdań. Każdorazowo ilość rozdań będzie ogłaszana przed turniejem w zależności od ilości par. Start ACS przewiduje się na 1 lutego, a zakończenie 25 kwietnia (z wyłączeniem 11 kwietnia) co składa się na 12 turniejów. Do punktacji długofalowej będzie liczyło się 9 najlepszych rezultatów.

W każdym z turniejów zawodnik będzie zdobywał punkty długofalowe. Punkty długofalowe będą liczyły się tak, że ostatnia para zdobywa 1 punkt długofalowy, a każda para o miejscu wyższym o 2 punkty więcej. Za podium będą przyznawane bonusy:
1 miejsce - 3 punkty
2 miejsce - 2 punkty
3 miejsce - 1 punkt.

Limit par na turniej wynosi 40. Pary zobowiązane są do zarejestrowania swojego udziału. Pary po przeprowadzonej rejestracji mają pierwszeństwo przy przekroczeniu limitu. W turniejach stosowane będzie aktualne Międzynarodowe Prawo Brydżowe. Rozgrywane będą turnieje na maksy i na impy. Sposób liczenia turnieju będzie przypisany do daty rozgrywania turnieju.

w każdy piątek (od 01.04 do 24.04.2020), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20-30 zł
ulgowy 10-15 zł
wrz 12-13

sobota - niedziela, godz. 11:00

Gdynia,
bilety 20-35 zł
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij