stat
Impreza odwołana

Amatorski Cykl Szlemowy

Amatorski Cykl Szlemowy ma na celu popularyzację brydża oraz towarzyskie spędzanie czasie oraz naukę poprzez grę.

cze 26

sobota, godz. 09:00 - 12:00

Gdańsk, ul. Przywidzka 7
Wstęp wolny
cze 27

niedziela, godz. 10:00

Wstęp wolny
W turniejach ACS mogą występować brydżyści, których WK według CEZARA na stan pierwszego turnieju cyklu nie przekracza 2.5 WK łącznie. Jeśli zawodnik w czasie cyklu osiągnie wyższy tytuł to może kontynuować grę w cyklu aż do jego zakończenia. Zawodnik o wyższym WK może zostać dopuszczonym do turnieju za pozwoleniem sędziego/Klubu Brydżowego, lecz tacy zawodnicy nie biorą udziału w nagrodach długofalowych.

ACS będzie odbywał się w soboty o godzinie 13:30 na dystansie 21-24 rozdań. Każdorazowo ilość rozdań będzie ogłaszana przed turniejem w zależności od ilości par. Start ACS przewiduje się na 1 lutego, a zakończenie 25 kwietnia (z wyłączeniem 11 kwietnia) co składa się na 12 turniejów. Do punktacji długofalowej będzie liczyło się 9 najlepszych rezultatów.

W każdym z turniejów zawodnik będzie zdobywał punkty długofalowe. Punkty długofalowe będą liczyły się tak, że ostatnia para zdobywa 1 punkt długofalowy, a każda para o miejscu wyższym o 2 punkty więcej. Za podium będą przyznawane bonusy:
1 miejsce - 3 punkty
2 miejsce - 2 punkty
3 miejsce - 1 punkt.

Limit par na turniej wynosi 40. Pary zobowiązane są do zarejestrowania swojego udziału. Pary po przeprowadzonej rejestracji mają pierwszeństwo przy przekroczeniu limitu. W turniejach stosowane będzie aktualne Międzynarodowe Prawo Brydżowe. Rozgrywane będą turnieje na maksy i na impy. Sposób liczenia turnieju będzie przypisany do daty rozgrywania turnieju.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • turniej
  cze 19-20
  sobota - niedziela
  Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu
  3x3 Gdynia
 • w plenerze , projekcje filmowe , gry
  cze 1-31.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Lato na Patio