stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Alternatywne Targi Ślubne

Już 26. stycznia w sali koncertowej Starego Maneżu odbędzie się 9. edycja gdańskich Alternatywnych Targów Ślubnych. Inicjatywa została powołana do życia z potrzeby zaproponowania narzeczonym alternatywy do masowych imprez tego typu - organizatorzy dokonują wstępnej selekcji wystawców oraz dbają o stylistykę całego wydarzenia, a także o komfort wystawców i odwiedzających.

Wydarzenie kierowane jest do narzeczonych, ale także osób planujących różnego typu wydarzenia i imprezy. Wśród wystawców tradycyjnie znajdziemy wyjątkowych fotografów, małe firmy jubilerskie, rodzinne cukiernie, lokalne kwiaciarnie oraz butiki ślubne z wyjątkowymi sukniami ślubnymi.

Głównym wydarzeniem towarzyszącym jest wykład Leny Parackiej prowadzącej instagramowy profil Śluby Zero Waste - Lena opowie zakochanym, jak zorganizować wesele w zgodzie z naturą, ograniczając nie tylko wydatki, ale także zgubny wpływ na środowisko.

Alternatywne Targi Ślubne przyciągają co edycję zakochanych, którzy wesele planują zorganizować w stylu naturalnym, boho i rustykalnym - bez zbędnego blichtru i krzyku. Organizatorzy stawiają na kontakt i spokojne rozmowy, więc w trakcie targów na sali nie odbywają się głośne koncerty ani pokazy wodzirejów. Targi to miejsce spotkań oraz przyjacielskiej wymiany biznesowej.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.