stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Alternatywne Targi Ślubne

Już 26. stycznia w sali koncertowej Starego Maneżu odbędzie się 9. edycja gdańskich Alternatywnych Targów Ślubnych. Inicjatywa została powołana do życia z potrzeby zaproponowania narzeczonym alternatywy do masowych imprez tego typu - organizatorzy dokonują wstępnej selekcji wystawców oraz dbają o stylistykę całego wydarzenia, a także o komfort wystawców i odwiedzających.

Wydarzenie kierowane jest do narzeczonych, ale także osób planujących różnego typu wydarzenia i imprezy. Wśród wystawców tradycyjnie znajdziemy wyjątkowych fotografów, małe firmy jubilerskie, rodzinne cukiernie, lokalne kwiaciarnie oraz butiki ślubne z wyjątkowymi sukniami ślubnymi.

Głównym wydarzeniem towarzyszącym jest wykład Leny Parackiej prowadzącej instagramowy profil Śluby Zero Waste - Lena opowie zakochanym, jak zorganizować wesele w zgodzie z naturą, ograniczając nie tylko wydatki, ale także zgubny wpływ na środowisko.

Alternatywne Targi Ślubne przyciągają co edycję zakochanych, którzy wesele planują zorganizować w stylu naturalnym, boho i rustykalnym - bez zbędnego blichtru i krzyku. Organizatorzy stawiają na kontakt i spokojne rozmowy, więc w trakcie targów na sali nie odbywają się głośne koncerty ani pokazy wodzirejów. Targi to miejsce spotkań oraz przyjacielskiej wymiany biznesowej.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij