• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Alternatywne Targi Ślubne IV edycja

15 października 2017 roku w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się 4. edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. W wyjątkowym wnętrzu zabytkowego budynku usytuowanego na terenie Garnizonu Kultury przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z ofertą około 80 wyselekcjonowanych wystawców.

wrz 14-16

środa - piątek

Gdańsk,
Alternatywne Targi Ślubne skupiają firmy z branży ślubnej proponujące usługi na najwyższym poziomie, firmy z wieloletnią tradycją, ale także niewielkie biznesy rodzinne, które wyróżniają się na rynku unikatową ofertą.

Wstęp, podobnie jak przy poprzednich edycjach, jest bezpłatny.

Wśród wystawców na tej edycji będzie można spotkać między innymi Miłość, Arttrend i Szyjemy Sukienki (suknie ślubne), kwiaciarnie: Prosta Firma, Nagietki, cukiernie: Manufaktura Mojej Mamy, a także fotografów, takich jak Fotografia Analogowa, Studio Frak czy Isomnia Studio. Swoją ofertę zaprezentują także firmy zajmujące się planowaniem wesel, papeterią ślubną i modą męską.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/112351956151556
Serdecznie zapraszamy!Info dla wystawców: alternatywnyslub@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.