stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Alians + Dubska (1 opinia)

Chłodno za oknem, a co lepiej rozgrzeje nas od środka jak nie pozytywne dźwięki reggae? W czwartek 29 listopada zagra dla nas niezwykły zespół Dubska, wesprze ich punkowy ALIANS. Jako support tego dnia wystąpi również SAKIN OL prezentując swoje najnowsze nagrania.

cze'21 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
ALIANS - polski zespół punkowy, powstały w 1990 roku w Pile.
Wykonuje dość oryginalną mieszankę muzyki punk, hardcore, folk, reggae i ska, która zyskała miano "pilskiego brzmienia" (inaczej punky reggae). W instrumentarium Aliansu występuje nietypowy na scenie punk instrument - akordeon. Do najbardziej znanych piosenek grupy Alians należą: Bomby domowej roboty (pierwsza wersja na płycie Mega Yoga, na płycie Gavroche z linią melodyczną piosenki The Guns of Brixton The Clash), Ulica, Nic do stracenia, Gangstap, Podejrzliwi i wściekli, Żywi ludzie, Co mnie obchodzi, Sprawa, Leave My Business.

rock - koncerty w Trójmieście


DUBSKA - to ośmiooosobowa orkiestra reggae działająca od 1999 roku. Muzyków zespołu ukształtowało jamajskie roots reggae i dub oraz polskie "punky reggae" lat 80-tych. Mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych, w tym jeden będący kolaboracją z Gerbertem Moralesem, liderem legendarnej rosyjskiej grupy Jah Division. Muzycy lubią eksperymentować z brzmieniem, więc w ich muzyce oprócz reggae, dub i ska można usłyszeć wpływy elektroniki, jazzu i popu. Ma to duży wpływ na dynamikę ich koncertów. Bezpretensjonalne, energetyczne piosenki przeplatają się z dźwiękami, które zabierają słuchacza w eteryczną dubową podróż. Najnowsza, przekrojowa płyta "Bajki i legendy" miała swą premierę na ostatnim Ostróda Reggae Festiwal. Koncert w Pszczółkach odbywa się w ramach trasy promocyjnej tego krążka.

SUPPORT Sakin Ol (tur. ochłoń) - soundystem z Elblaga grający w aktualnym składzie (wokal Robert Tyczyński / DJ KlapSon ) od 2016r muzyke reggae/roots/hip-hop. Zespół gra na licencjonowanych pokładach LionRiddims oraz własnych produkcjach. Aktualnie promują swoje najnowsze EP pt." ULTRADŹWIĘKI"

--------------------------

BILETY: 
25 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu koncertu

Do nabycia:
→ Codziennie od 17:00 w Klubogalerii Bunkier ul.Olejarna" target="_blank" rel="nofollow">ul.Olejarna" target="_blank" rel="nofollow">[ul.Olejarna" target="_blank" rel="nofollow">ul.Olejarna 3, Gdańsk]
→ ON LINE przelew na konto klubu:
Bunkier S.C. ul.Olejarna" target="_blank" rel="nofollow">ul.Olejarna 3, Gdańsk
41 1090 2590 0000 0001 3023 6697
W tytule prosimy wpisać (przykład)
"Dubska + imię i nazwisko 2os"

http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna" target="_blank" rel="nofollow">ul.Olejarna 3, 
otwieramy dolne piętra o 17:00
bramy o 19:00
Rezerwacje:
rezerwacje@bunkierclub.pl
530 917 788

Patronat: 
Radio Eska
Pitu Pitu Trójmiasto
Trojmiasto.pl

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.