• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

AleRzeczy Targi mody, kosmtyków, designu

Targi mody, kosmetyków i designu AleRzeczy! zagościły w Sopocie na Skwerze Kuracyjnym przed Molo i potrwają do niedzieli 14 sierpnia w godz. 10:00- 20:00.

paź 9

niedziela, godz. 9:00 - 15:00

Gdańsk Sopot,
bilety 21 zł
ulgowy 18 zł
Kup bilet
paź 15-16

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 10- 30  zł
Projektanci odzieży i biżuterii, manufaktury kosmetyków naturalnych i świec, twórcy ceramiki i designu, artyści ilustratorzy oraz modowe akcesoria sprawią, że wyprawa na Sopockie Molo może być jeszcze bardziej stylowa.

Na kultowym Skwerze Kuracyjnym można osobiście poznać polskich ilustratorów, twórców plakatów, projektantów mody, obrazów, ceramiki, którzy odznaczają się kreatywnością i pasją tworzenia.

Nie zabraknie produktów dla najmłodszych. Ubranka inspirowane nadmorskim stylem, ręcznie wykonane zabawki z filcu, czy dizajnerskie poduszki i tekstylia, biżuteria, ręcznie robione zakładki i akcesoria to tylko część ofert. Nie zabraknie też specjalnych okazji oraz propozycji dla najmłodszych "modnisiów', a to dzięki udziale projektantów kolekcji dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat.

Odwiedzenie targów to okazja do osobistego poznania i zakupów bezpośrednio u twórców - zarówno dla mieszkańców oraz turystów, możliwość zamówienia na miarę lub na specjalne życzenie.

Zapraszamy w godzinach 10:00-20:00 na Skwer Kuracyjny przy Molo. Wstęp wolny.

Więcej informacji o wystawcach na profilu organizatora:
https://www.facebook.com/AleRzeczy

Organizator: Targi AleRzeczy!

Opinie