stat
Impreza już się odbyła

Ale Meksyk! Otwarcie TexMex Sopot

Ale Meksyk! Oficjalne otwarcie TEXMEX SOPOT. Udajcie się z nami w niezapomnianą podróż po smakach Teksasu i Meksyku.

sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny

w każdy piątek (od 14.08.2020 do 06.08.2021), godz. 19:00

Wstęp wolny
Drodzy Amigos, kuchnia teksańsko-meksykańska na dobre wkradła się na Sopocki "Monciak", więc przyszedł czas na huczne świętowanie! Już w najbliższą sobotę (04.07) przez cały dzień jest u nas #mexicanparty! Będzie barwnie, różnorodnie i przede wszystkim smacznie. Mamy nadzieję, że rozsmakujecie się w naszych specjałach - będziecie mogli spróbować nie tylko dań z karty, przygotujemy też dla Was genialne finger foods, w których ukryjemy smaki Kuchni Tex-Mex... gwarantujemy Wam, że nie wyjdziecie od nas głodni! Zadbamy również o Wasze pełne szklanki i kieliszki. Nasi barmani są już gotowi, a koktajle dnia, które dla Was przyszykują będą w wyjątkowej cenie 10 zł. Możecie też liczyć na shoty za free!!

Ale to nie wszystko! Przecież podczas naszego wieczoru nie może zabraknąć Ritmos Latinos. Całość wieczoru dopełni koncert na żywo fantastycznego meksykańskiego zespołu - MÉXICO LINDO, który zagra corrido i inne tradycyjne rytmy grane w Meksyku. Koncert zaczyna się o godzinie 19:00.

PS. Meksykańskie akcenty mile widziane, więc jeśli macie w domu sombrero - to nie krępujcie się, bierzcie ze sobą! Będziemy szaleć przez cały wieczór!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij