• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ale FRAJDA! Dzień Dziecka w Rivierze

Już w sobotę 3 czerwca, w Centrum Riviera odbędzie się niezapomniany Dzień Dziecka. Przed nami masa atrakcji dla młodszych i starszych. Wszyscy będą mieli okazje poczuć dziecięcą beztroskość!

A zaczniemy od spektaklu "Morskie Opowieści", który przeznaczony jest dla najmłodszych widzów, chcących przeżyć niesamowitą przygodę na morzu. Z rozśpiewaną załogą statku, dzieci będą mogły poznać wiele interesujących historii związanych z życiem na morzu. Będzie też ekscytująca akcja ratunkowa, w której weźmie udział Ratownik WOPR, a Meteorolog Krabs opowie, jak rozpoznać pogodę obserwując chmury. Pod koniec wszyscy będą mogli wziąć udział w zabawie w przeciąganiu liny! "Morskie Opowieści" to wesoły i energetyczny spektakl, który nie tylko zapewni dzieciom wspaniałą rozrywkę, ale także przekaże ważne informacje i wartości.

A to jeszcze nie wszystko! Będziecie mieli okazję spotkać się, zrobić zdjęcia i spędzić czas razem ze znanymi TikTokerami - Margaret_IS i Kacper JASPER Porębski. Jasper, to prawdziwa gwiazda TikToka. Jego autentyczność i pozytywne podejście sprawiły, że stał się jednym z najpopularniejszych TikTokerów, a obserwuje go ponad 2 miliony osób! Jasper bardzo ceni swoich fanów i zawsze jest gotów porozmawiać czy zrobić sobie wspólne zdjęcie. Margaret_IS to ruda piękność, która zdobyła serca polskiego TikToka. Jej zabawne filmiki są niemal wszędzie! Margaret ma świetne poczucie humoru i dystans, co przyciągnęło ogromną liczbę fanów. Na jej profilach możemy także zobaczyć treści związane ze światem beauty.

Przygotujcie się też na niesamowity występ Cheerleaders Gdynia Junior! Ci młodzi i utalentowani cheerleaderzy zaprezentują wspaniały pokazy taneczny i akrobatyczny. Ich energiczne występy dodadzą kolorów i radości temu wydarzeniu.

A na koniec będziecie mieli okazję uwiecznić ten wspaniały dzień dzięki Fotobudka360! To nowy trend w świecie fotografii i video, który będzie dostępny dla wszystkich. Po prostu przyjdźcie i
spróbujcie czegoś nowego!

Cały ten dzień będzie pełen radości, zabawy i niezapomnianych przeżyć. Nie możecie tego przegapić!
Zapraszamy was wszystkich do dołączenia do nas w Centrum Riviera na Dzień Dziecka !

Przeczytaj także

Opinie