stat
Impreza już się odbyła

Akcja rowerowa "Ostatni dzwonek" (9 opinii)

W najbliższą sobotę 24 czerwca wraz z końcem roku szkolnego zapraszamy do wzięcia udziału w akcji rowerowej OSTATNI DZWONEK. O godzinie 12:00 w pasie nadmorskim na końcu Promenady prowadzącej do molo w Brzeźnie będziemy czekać na wszystkich miłośników dwóch kółek. Mamy do rozdania 500 dzwonków rowerowych! Po akcji zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, w którym można wygrać 1000 złotych. To już kolejna odsłona naszej akcji rowerowej. Rozdajemy dzwonki, dbamy o bezpieczeństwo!

Latem na ścieżkach rowerowych w Trójmieście panuje wzmożony ruch. Na wielu drogach można spotkać pieszych, którzy spacerują lub przechodzą przez ścieżki przeznaczone dla rowerzystów. Bez odpowiedniego ostrzeżenia często dochodzi do potrąceń. Dzwonek jest podstawowym elementem roweru, ale nie jest obowiązkowym wyposażeniem. Trojmiasto.pl chce zwrócić uwagę na bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych i wyposażyć rodziny z dziećmi w dzwonki rowerowe, które mają być pomocne w ostrzeganiu pieszych, którzy często bezmyślnie poruszają się po ścieżkach rowerowych i stwarzają zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.
Podobne akcje rowerowe organizowaliśmy w Trójmieście w 2014 roku. Wówczas przyświecało nam hasło "Widzimy się na drodze", bo rozdawaliśmy lampki rowerowe. Dwie akcje w Gdańsku i jedna w Gdyni spotkały się z bardzo dużym odzewem społecznym. W sumie udało nam się oświetlić w całym Trójmieście ponad 1500 rowerzystów.

Przyjedź w sobotę 24 czerwca po dzwonek rowerowy, a po akcji weź udział w konkursie foto, w którym będzie można wygrać 1000 zł! Zrób zdjęcie roweru z naszym dzwonkiem w wakacyjnym miejscu w Trójmieście, opublikuj na stronie konkursowej powalcz o głosy czytelników portalu i zgarnij nagrodę! Autor fotki z największą liczbą głosów otrzyma od naszej redakcji 1000 złotych.

Startujemy równo o 12.00. Dzwonki będziemy rozdawać do wyczerpania nakładu tylko rowerzystom!

Trzy lata temu w akcji "Widzimy się na drodze" rozdawaliśmy lampki rowerowe w Gdańsku i Gdyni.Przeczytaj także

Opinie (9) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.