stat
Impreza już się odbyła

Akcja Moda z sercem

Wieczór mody z sercem - zamknięte spotkanie charytatywne na rzecz Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku.

Podczas spotkania zaplanowano:

- rozmowę z gościem specjalnym, Krystyną Przybylską, mamą Ani Przybylskiej
- rozmowy z projektantami: Joanną Weyną, Michałem Starostem, Magdą Benedą
- mini pokaz mody
- przekazanie na aukcję torebki przez Barbarę Zaborowską

Podczas spotkania będziemy mówić o akcji Moda z sercem, pokażemy z najatrakcyjniejsze aukcje na Allegro oraz zlicytujemy wybrane przedmioty na ten dzień przedmioty: biżuteria, sukienka od Starosta i Benedy.

Dołącz do gwiazd i wspieraj Hospicjum Dutkiewicza w super akcji na Allegro Charytatywni! Już 15 lipca startuje "Moda z sercem - Pomagamy Hospicjum Dutkiewicza". Na Allegro będzie można wylicytować ubrania, biżuterię, akcesoria gwiazd. Ty także możesz się dołączyć i wystawić na rzecz Hospicjum coś ze swojej szafy.

Katarzyna Zielińska, Martyna Wojciechowska, Ola Kwaśniewska, Ałbena Grabowska - to tylko kilka z wielu gwiazd, które postanowiły wesprzeć nasze Hospicjum w ramach kolejnej odsłony akcji charytatywnej na Allegro.

Harmonogram akcji

Od 29 i 30 lipca na Allegro znajdziecie rzeczy przekazane m.in. przez: Katarzynę Bondę, Martynę Wojciechowską, Marzenę Rogalską, Maffashion, Macieja "Glebę" Florka, Wojciecha Malajkata, Macieja Zienia.

Od 5 sierpnia na Allegro znajdziecie rzeczy przekazane m.in. przez: Krystynę Przybylską, która przekazała sukienkę Ani Przybylskiej, Martynę Wojciechowską, Joannę Horodyńską, Aleksandrę Kwaśniewską, Olgę Wittman.


Dlaczego to ważne, by się włączyć?
Jest wiele powodów, by nas wspierać. Opiekujemy się ciężko chorymi dziećmi i osobami dorosłymi oraz ich bliskimi. W ciągu roku to ponad 1000 osób w dwóch hospicjach domowych (dla dzieci i dorosłych) oraz w domu hospicyjnym przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku. Troszczymy się także o rodzeństwo dzieci chorych oraz o dzieci osierocone, zapewniając im pomoc w ramach programu Fundusz Dzieci Osieroconych Tumbo Pomaga. Wspieramy opiekunów rodzinnych osób nieuleczalnie chorych i u kresu życia, budujemy dla nich Centrum Opieki Wytchnieniowej. Opieka hospicyjna to również wsparcie rodzin pacjentów w trakcie trwania choroby, a także wsparcie dzieci i dorosłych w żałobie. To wielu ludzi, którzy liczą na pomoc i opiekę w najtrudniejszych dla siebie chwilach.

Opieka w hospicjum jest bezpłatna. Ma za zadanie zapewnić możliwie najlepszą jakość życia choremu - w wymiarze fizycznym, emocjonalnym, duchowym i socjalnym. Lekarze, pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci, psycholodzy, dietetycy, duchowni, wspierani przez wolontariuszy odpowiadają na potrzeby podopiecznych. Na takim całościowym podejściu opiera się idea opieki hospicyjnej, którą każdego dnia realizuje Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, największe i najstarsze hospicjum na Pomorzu.

Więcej na bit.ly/modazsercem oraz na www.fundacjahospicyjna.pl

Jeden miesiąc. Jedno miejsce: Allegro Charytatywni. Jeden cel: 100 tys. zł dla Hospicjum Dutkiewicza. Kilkanaście gwiazd filmu, telewizji, muzyki, literatury i mody, które postanowiły pomóc w zebraniu tej kwoty, przekazując coś ze swojej szafy, półki lub kolekcji. Na aukcję na Allegro Charytatywni trafią więc ubrania, dodatki i akcesoria, unikatowe książki z autografami, gadżety i elementy wyposażenia wnętrz. Poza osobami znanymi z ekranów telewizorów, ze sceny muzycznej Każdy z podarowanych przedmiotów ma ogromną wartość, bo został podarowany przez ludzi z serca i w odruchu niesienia pomocy.

Licytacje dla Hospicjum
"Moda z sercem" to już trzecia odsłona akcji na Allegro. Pierwsza rozpoczęła się w wakacje 2020 r. - wówczas wsparli nas mistrzowie sportu, a na aukcje trafiły treningi ze znanymi sportowcami, m.in. Anną Rogowską, sportowe trofea i gadżety. Jesienią z kolei graliśmy na Allegro wspólnie z gamerami i streamerami. Wówczas do wylicytowania były m.in. unikatowe gadżety związane z grą Wiedźmin, kurtka z gry Cyberpunk oraz wspólne streamy z e-sportowcami. Najnowsza, modowa odsłona akcji rozpocznie się 15 lipca i potrwa miesiąc, do 15 sierpnia. W tym czasie chcemy zebrać 100 tys. zł na rzecz Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku.

Jak na pomóc w osiągnięciu celu?
Możesz włączyć się w akcję na kilka sposobów. Po pierwsze, w trakcie trwania akacji wystaw na licytację coś ze swojej szafy. Każde wylicytowane 100 zł przybliża nas do założonych 100 tys. zł! Po drugie, jeśli prowadzisz firmę i chcesz zostać Partnerem akcji, napisz do nas i wspólnie omówimy szczegóły. Po trzecie, możesz także pomóc nam w nagłośnieniu akcji, pisząc o niej w swoich mediach społecznościowych, udostępniając nam miejsce na swojej stronie w formie tekstu lub banera. Bez względu na to, który ze sposobów wybierzesz, pamiętaj, że każdy z nich pomaga!

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.