• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Akademia Zdrowia Eden

Rozwojowy Eden zaprasza na cykl spotakń "Akademia Zdrowia Eden" W zdrowym ciele zdrowy duch!
Gdy ciało sprawne, to i duch zdrowy i emocje spokojne i psychika stabilna i energia w harmonii.
Zapraszamy na cykl spotkań na których będziemy poruszać tematy dbania o siebie i swoje zdrowie w poszczególnych obszarach.

lip 27

sobota, godz. 10:00 - 14:00

Gdynia, Plac Wolnej Ukrainy
Wstęp wolny
sie 14

środa, godz. 18:00 - 19:30

Gdańsk,
bilety 129 zł
przedsprzedaż 119 zł
ZAPRASZAMY NA CYKLICZNE SPOTKANIA przed wakacjami.
O czym będziemy rozmawiać?

27 kwietnia - Zdrowe stawy
To one i cały układ kostny trzymają nas w pionie, ważne więc być sprawnym żebyśmy mogli chodzić, biegać, podskakiwać i cieszyć ruchem przez długie lata życia.

17 maja - Zdrowa Kobieta w każdym wieku
To kobiety mają umiejętność wykonywania wielu czynności na raz i dbania o wszystkich wokół, teraz czas zadbać o siebie. Bo tylko będąc zdrowymi i funkcjonując w zdrowiu możemy pokonywać przeszkody dnia codziennego. Dodatkowo jako kobiety chcemy olśniewać i zachwycać a okazuje sie że to nie jest trudne gdy zaczniemy dbanie od siebie.

14 czerwca - Sport to zdrowie
Szczególnie gdy piękna pogoda za oknem a wakacje za pasem chcemy szybko złapać formę i wskakujemy na rowery, rolki, wyciągamy z szafy buty do biegania lub pędzimy na siłownie. Jeśli zrobimy to z głową wejdziemy w lato z formą i bez kontuzji. Warto więc zadbać o to aby sport był racjonalny i bezkontuzyjnie pomagał nam utrzymać długo zdrowie i sprawne ciało.

Będziemy mówić o tym jak połączone są nasze ciała z psychiką, emocjami i energetyką i jak oddziałując na jedno, wpływamy na resztę. To coś więcej niż tylko rozmowa o suplementach wspierających zdrowie ale pokazanie jak poprzez podświadomość, podświadomość czy energię możemy dbać o swoją sprawność.

Nie trzeba mieć żadnego przygotowania aby uczestniczyć w spotkaniach.

Formuła spotkania jest otwarta dla każdego niezaleznie od płci i wieku, bo jeśli któryś temat nie dotyczy nas, to z pewnością mamy wokół siebie bliskich, dla których może być on ważny i przydatny.

Inwestycja w spotkanie:
39zł - płatne na miejscu
(w tym napoje)

Aby zarezerwować miejsce napisz : rozwojowyeden@gmail.com
lub zadzwoń
Agnieszka Grygiel: 602 203 082
Agnieszka Szydłowska: 502 633 220


O PROWADZĄCYCH:
Agnieszka Szydłowska - hipnoterapeutka, dietetyk, hirudoterapeutka. Pasjonatka terapii naturalnych oraz możliwości, jakie daje ludzki umysł. Od ponad dwunastu lat przyjmuje w gabinecie, gdzie pomaga w pozbywaniu się blokad, usuwaniu traum i wprowadzaniu zmian myślenia. Właścicielka Akademii Twoja Moc i Sukces, absolwentka renomowanej szkoły OMNI Hypnosis Training Center. Zwolenniczka ludowych sposobów uzdrawiania.
Agnieszka Grygiel - Praktyk i facylitatorka energetycznych terapii manualnych Access Consciousness oraz innych terapii energetycznych. Kocha ciała i na co dzień obdarowuje je rytuałami energetycznymi i manualnymi (i twarz i ciało) takimi jak japoński rytuła na twarz Kobido, masaż powięziowy całego ciała, energetyczne procesy na ciało. Praktykuje na osobach dorosłych, a procesy energetyczne także na dzieciach i zwierzętach. Pasjonatka natury i korzystania z jej dóbr w życiu codziennym.
Poprzez procesy energetyczne na ciało oraz pytania kwantowe, poprawia jakość życia na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Inspiruje, asystuje i wspiera klientów w kreowaniu nowej rzeczywistości oraz osiąganiu spełnienia i szczęścia we wszystkich obszarach życia, co daje nam dostęp do świadomości.

Opinie