• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Akademia Pozytywnych Kobiet - Odkryj Swoją Moc

Zapraszamy na spotkanie Akademii Pozytywnych Kobiet w Trójmieście, które odbędzie się 6 pażdziernika w Hotelu My Story w Gdyni! Tematem przewodnim spotkania będzie "Odkryj swoją moc"

gru 8

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Kup bilet
gru 18

niedziela, godz. 15:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Naszymi gośćmi będą wyjątkowe kobiety:

Alina Adamowicz - założycielka Akademii, doświadczona terapeutka i mentorka kobiet, wykładowca akademicki, autorka i współautorka bestsellerowych poradników "Jak uciszyć krytyka wewnętrznego i uwierzyć w siebie", "Superzwiązek", "Nigdy nie wstydź się siebie"

Karolina Nowakowska - aktorka teatralna i filmowa. Związana z warszawskim teatrem Komedia. Doktor Irmina z serialu "Klan". Life coach. Trenerka zmiany i wystąpień publicznych. Autorka inspirującego e-booka "Jak zmienić swoje życie".

Justyna Moraczewska - dziennikarka, autorka książek "Kobiety Rakiety. My z pokolenia X', "Moja Siła" i współautorka "Superzwiązek". Przez wiele lat stylistka oraz szefowa działów mody i urody w Elle, Cosmopolitan, In Style, Gala. Obecnie prowadzi dział urody w magazynie "Dobre Rady".

Ola Żelazo - dyplomowana instruktorka fitnessu, pilatesu i kulturystyki. Nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Autorka książek "Bądż fit z Olą Żelazo", "Jak zmobilizować się do aktywności. Przewodnik motywacyjny w wersji praktycznej". Prowadzi na YouTubie popularny kanał fitness.

Spotkanie poprowadzą jak zwykle Alina Adamowicz oraz Karolina Nowakowska

Obiecujemy ciekawe wystąpienia, fajne rozmowy i dużo dobrej energii.

Zarezerwuj miejsce i dołącz na pozytywne kobiece spotkanie!

Opinie