• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Akademia Młodego Projektanta

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z projektowaniem i przygodę z filmem. 18 października, podczas zajęć Akademii Młodego Projektanta "Robotix", najmłodsi stworzą własne roboty, a 25 października obejrzą film "Ronja, córka zbójnika" na podstawie powieści Astrid Lindgren. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: sien@ikm.gda.pl" target="_blank" rel="nofollow">sien@ikm.gda.pl.

Warsztaty Akademii Młodego Projektanta "Robotix" - obiekt przestrzenny poprowadzi dr Magdalena Bielińska z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Pokaże uczestnikom i uczestniczkom jak z różnych - już niepotrzebnych, a pozostających w domu elementów można stworzyć robota. Wykorzysta części ze starych zegarków, drobnych urządzeń domowych, zębatek rowerowych, śrubki, gwoździe, stare płyty CD i inne już niepotrzebne rzeczy. Spotkanie odbędzie się 18 października w sieni IKM w godz. 12.00 - 14.00. Wstęp wolny, obowiązują zapisy: sien@ikm.gda.pl" target="_blank" rel="nofollow">sien@ikm.gda.pl.

Pełen harmonogram: http://www.ikm.gda.pl/activity/cyklicznie-w-sieni/akademia-mlodego-projektanta/.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/155978351416478/.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.