stat
PATRONAT

Agnieszka Chylińska - Forever Child Tour (5 opinii)

Po udanym, wakacyjnym, koncercie w Operze Leśnej dla trójmiejskiej publiczności, Agnieszka Chylińska wraca do siebie. Kolejny koncert w ramach jesienno-zimowej części "Forever Child Tour" 2017 już 26 listopada.

Relacja z imprezy

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album "Forever Child". Pierwszy utwór z krążka, "Królowa łez", ma już ponad 45 milionów odsłon w serwisie YouTube i zyskał status DIAMENTOWEGO SINGLA. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę "Forever Child Tour", bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami, jakie towarzyszą występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne koncerty w ramach "Forever Child Tour" 2017.

rock - koncerty w Trójmieście


Album "Forever Child" uzyskał status podwójnie platynowego (po wcześniejszym uzyskaniu statusu 'złota' oraz 'platyny'), promujący go singiel "Królowa Łez" jest oficjalnie 'diamentowy'.

"Forever Child" Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: "nigdy taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach "Forever Child Tour" charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.


ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZWIASTUNA TRASY KONCERTOWEJ: https://www.youtube.com/watch?v=V3B8jBiiwYU

BILETY:
https://ticketlive.bilety24.pl/#agnieszka-chyliska-forever-child-tour

Producentami trasy "Forever Child Tour" są: Music Company i Top Management.

Oficjalne strony Agnieszki Chylińskiej:
https://pl-pl.facebook.com/AgnieszkaChylinska/

www.chylinska.com

Przeczytaj także

Opinie (5) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni