• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Agnieszka Babicz | Piosenki z kapelusza

Zapraszamy na kameralny koncert Agnieszki Babicz "Piosenki z kapelusza", podczas którego Artystka będzie "częstować" publiczność utworami z Jej bogatego dorobku scenicznego.

Agnieszka Babicz:
"Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych:  "Tańczące Eurydyki" ,"Greckie wino" ,"Jadą wozy kolorowe" ,"Gdy odejdziesz", "Miłość w Portofino", "Tyle słońca w całym mieście", "Już nie zapomnisz mnie", "Pod niebem Paryża" , a także hity światowego musicalu "All That jazz", "Cabaret",  "I Dreamed a Dream" to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu. To koncert, w którym mniej więcej wiem co zaśpiewam, ale nie wiem w jakiej kolejności, bo o tym zdecyduje publiczność. To koncert piosenek, które Państwo wylosują z mojego kapelusza!  Serdecznie zapraszam na ten muzyczny wieczór!                                                                     
Agnieszka Babicz-Stasierowska - aktorka, menedżerka kultury i pedagog; absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, gdzie od trzech lat jest również wykładowcą; absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ma na swoim koncie wiele znaczących ról ze światowego repertuaru musicalowego m.in.: Fantyna w "Les Miserables", Lorain w "Drakuli", Kathy w "Wichrowych Wzgórzach", Fiona w "Shreku", Wdowa w "Zorbie", Anita w " West Side Story".

pop - koncerty w Trójmieście


Jest laureatką Grand Prix na pierwszym Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze i zdobywczynią wielu wyróżnień na festiwalach piosenek. Aktorka od szeregu lat prezentuje, w kraju i zagranicą, autorski recital poświęcony twórczości Anny German -"Wędrująca Eurydyka"- z towarzyszeniem legendarnego, trójmiejskiego big-bandu RAMA111. Koncertowa wersja tego spektaklu została również wydana na płycie.

27 maja 2022 roku miała miejsce premiera drugiej płyty Agnieszki Babicz pt. "WIERA" z 12 piosenkami z repertuaru Wiery Gran. Muzyka i piosenki w nowych aranżacjach Pawła Stankiewicza są również częścią monodramu muzycznego aktorki pod tym samym tytułem, który został nagrodzony na X Jubileuszowym Festiwalu Debiutów w Monodramie Koszalin 2022.

Agnieszce Babicz będzie towarzyszył Zbigniew Kosmalski - pianista, wieloletni akompaniator trójmiejskich artystów i studentów Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku i Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze muzycznym w Gdyni.
 

Przeczytaj także

Opinie