stat
PATRONAT

Aga Zaryan Christmas Songs (1 opinia)

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo European Jazz Quartet. To kwintesencja koncertu "Christmas Songs". Wokalistka swoim śpiewem przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Usłyszą Państwo m.in. radosne Santa Claus Is Coming To Town, Jingle Bells, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy Someday at Christmas czy nastrojowym The Christmas Song. Repertuar koncertu to utwory z płyt What Xmas Means To Me Agi Zaryan.

Olbrzymimi atutami występu będą wytrawny akompaniament zespołu European Jazz Quartet oraz wyjątkowy wybór utworów.

kolędy i pastorałki - koncerty w Trójmieście


Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności.

Dyskografia:
2002/2007 - My Lullaby - album CD Złota Płyta
2006 - Picking Up The Pieces album CD Poczwórna Platynowa Płyta
2007 - Umiera piękno - album CD Podwójna Platynowa Płyta / Fryderyk
2008 - Live at Palladium - album koncertowy 2CD/DVD Poczwórna Platynowa Płyta 2010 - Looking Walking Being album CD Podwójna Platynowa Płyta
2011 - A Book of Luminous Things album CD - Platynowa Płyta
2011 - Księga olśnień album CD - Złota Płyta / Fryderyk
2013 - Remembering Nina & Abbey - Platynowa Płyta
2018 - High & Low
2018 - What Xmas Means To Me
Kup bilet

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Już mi się coś robi od tego radosnego Santa Claus Is Coming To Town, Jingle Bells i innych koszmarnych hitów. Ja obchodzę święta Bożego Narodzenia nie handlu narodzenia.

    • 6 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.