stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aga Zaryan Christmas Songs (7 opinii)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej oraz towarzystwo European Jazz Quartet. To kwintesencja koncertu "Christmas Songs". Wokalistka swoim śpiewem przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i bożonarodzeniowego uniesienia. Usłyszą Państwo m.in. radosne Santa Claus Is Coming To Town, Jingle Bells, które będą się uzupełniać z pełnym zadumy Someday at Christmas czy nastrojowym The Christmas Song. Repertuar koncertu to utwory z płyt What Xmas Means To Me Agi Zaryan.

Olbrzymimi atutami występu będą wytrawny akompaniament zespołu European Jazz Quartet oraz wyjątkowy wybór utworów.

koncerty w Trójmieście


Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności.

Dyskografia:
2002/2007 - My Lullaby - album CD Złota Płyta
2006 - Picking Up The Pieces album CD Poczwórna Platynowa Płyta
2007 - Umiera piękno - album CD Podwójna Platynowa Płyta / Fryderyk
2008 - Live at Palladium - album koncertowy 2CD/DVD Poczwórna Platynowa Płyta 2010 - Looking Walking Being album CD Podwójna Platynowa Płyta
2011 - A Book of Luminous Things album CD - Platynowa Płyta
2011 - Księga olśnień album CD - Złota Płyta / Fryderyk
2013 - Remembering Nina & Abbey - Platynowa Płyta
2018 - High & Low
2018 - What Xmas Means To Me

Przeczytaj także

Opinie (7) 1 zablokowana

 • (1)

  Już mi się coś robi od tego radosnego Santa Claus Is Coming To Town, Jingle Bells i innych koszmarnych hitów. Ja obchodzę święta Bożego Narodzenia nie handlu narodzenia.

  • 10 3

  • twoja sprawa co obchodzisz; obyś innych nie zmuszała co kiedy i jak świętujesz

   radosnego alleluja!

   • 0 0

 • Powinien grozić sąd... (3)

  ludziom promującym jawną dyskryminację polegającą na udostępnianiu osobom zaszczepionym miejsc z przodu sali, a tym niezaszczepionym na covid tylko ostatnich miejsc -przy zakupie biletów na koncert. Drodzy Państwo- osoby zaszczepione- skoro zdecydowały się na szczepienie- mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jak same wiedzą- szczepionka je chroni. Mało tego- niech nie tłumaczą się dbaniem o innych, gdyż osoby zaszczepione również przenoszą covid na innych same nie mając objawów. Mało tego- jeśli nie mają objawów zakażenia tym samym bardziej narażają pozostałych na niebezpieczeństwo. Osoby niezaszczepione jeśli zachorują, mają przynajmniej gorączkę i nie idą na koncert. To co się dzieje w związku z pandemią jest kompletnie nielogiczne. Dzielenie sektorów podczas koncertu na szczepionych i nieszczepionych kompletnie nie ma sensu.

  • 5 6

  • To wszystko przypomina czasy gdy... (1)

   Rosa Parks musiała sprzeciwić się temu, że ciemnoskórzy pasażerowie mogą podróżować jedynie z tyłu autobusu, a miejsca dla "białych" są z przodu.

   • 1 1

   • wcale nie przypomina, bo ciemnoskórzy nie mieli wyboru skóry, tutaj zależy od Ciebie czy się szczepisz czy nie

    • 2 0

  • Rzad 4,6,8,12 itd dla niezaszczepionych
   Rzad 3,5,7,11 itd dla zaszczepionych
   Co się tu Pani nie zgadza?

   • 0 0

 • Mam do zbyci bilety.

  Mamy bilety, a nie możemy iść. Może ktoś chciałby odkupić po 60 zł ? meetme789@wp.pl

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.