stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Afromental (2 opinie)

Wydarzenie w ramach

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore'u.

lis 27

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 1400 zł
Kup bilet
gru 2

czwartek, godz. 20:00

bilety 50 - 60 zł
Kup bilet
Zespół w swojej 10 -letniej działalności wydał 4 studyjne albumy:
"The Breakthru" (2007), "Playing with pop" (2009), "The B.O.M.B." (2011), "Mental House" (2014)

koncerty w Trójmieście


Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę.

14 sierpnia na plażowej scenie Zatoki Sztuki w ramach Lotto Music zespół wystąpi z materiałem promującym najświeższy album "Mental House", którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

Afromental to:
Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach - wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron - gitara), Lajan (Wojciech Witczak - bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

OPIS STREF:
Strefa "VIP" to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem.
Strefa "A" zaczyna się 4 m od sceny i kończy około 25 m od sceny,
Strefa "B" zaczyna się 25 m i ciągnie do końca przestrzeni klubu.

Otwarcie drzwi - 19:00
Koncert - 21:00

Opinie (2)

  • okey

    3-liga

    • 1 0

  • afro rental

    wynajem móżynów

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.