• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Aerobaltic online

 • piątek, 7 sierpnia 2020, godz. 12:00 - 15:00
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Bilety
  wstęp wolny

Lotniczy sezon w pełni, ale z pokazowego kalendarza sukcesywnie znikają kolejne eventy, na które z niecierpliwością czekali fani awiacji. Z powodu pandemii i zakazu organizowania imprez masowych także i największe cywilne pokazy lotnicze w Polsce - LOTOS Gdynia Aerobaltic - zostały przeniesione na rok 2021. Aeropact (organizator gdyńskiego air show) postanowił jednak zaspokoić głód fanów i tegoroczną edycję przenieść do sieci!

w każdą niedzielę (do 04.09), godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 15-16

czwartek - piątek, godz. 09:00 - 19:00

Wstęp wolny
Na żywo

Zobacz transmisję live
Aerobaltic Online to pierwsze i jedyne takie pokazy w Polsce. To 3-godzinny program telewizyjny w całości poświęcony awiacji, pilotom oraz organizacji pokazów. To wyjątkowa okazja dla fanów, by zajrzeć za kulisy i zobaczyć swoje ulubione wydarzenie z zupełnie nowej i wcześniej nie pokazywanej perspektywy. W studiu na terenie lotniska w Kosakowie zasiądą goście, którzy opowiedzą o swoich lotniczych przygodach, zdradzą tajniki przygotowań do lotów pokazowych oraz wytłumaczą jak skomplikowanym przedsięwzięciem jest air show i dlaczego pokazy nie mogły odbyć się w tym roku. Zaplanowane są także łączenia przez Skype, by móc porozmawiać z najlepszymi pilotami i grupami pokazowymi z zagranicy.

Organizator zaprosił do udziału zarówno osoby pracujące przy organizacji pokazów, jak i pilotów, którzy mieli być gwiazdami tegorocznej edycji Aerobaltic. Na pytania o najbliższe plany, sekrety układania programu oraz przygotowania do lotów pokazowych odpowiedzą m.in. ulubieniec gdyńskiej publiczności - pilot SU-27 Jurij Buławka oraz Adam Collins - członek jednej z najsłynniejszych grup pokazowych świata - Red Arrows. Nie zabraknie także gości z Polski, takich jak F-16 Tiger Demo Team czy Flying Dragons. Szczególną niespodziankę dla fanów szykuje natomiast doskonale znany z widowiskowych pokazów nocnych zespół AeroSPARX.

Transmisja będzie dostępna również na Facebooku Program będzie transmitowany na żywo na stronie internetowej www.aerobaltic.pl oraz na Facebooku - facebook.com/gdyniaaerobaltic.

Aktualna edycja

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wykład , warsztaty , spotkanie
  cze 10-31.10
  g. 18:00 - 20:00
  Gdynia, Zaufaj Położnej Szkoła Rodzenia
  Szkoła rodzenia w Gdyni