• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Adam Kalinovski w Whiskey On The Rocks Gdańsk

KALINOVSKI (Adam Kalinowski) śpiewa oraz gra na gitarze od 2007r., pochodzi z Łomży, a od 2013r. mieszka w Trójmieście, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Ekonomia, na Uniwersytecie Gdańskim i aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym metropolii.Znany jest przede wszystkim z udziałów w programach talent show: The Voice of Poland (II miejsce, 2020r.), Idol (V miejsce, 2017r.).

maj 27-28

piątek - sobota, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 35 zł
cze 1-4

środa - sobota

Gdańsk,
bilety 149 - 519 zł
Kup bilet
Wykonuje muzykę od współczesnych, popowych przebojów, po rockowe klasyki. W repertuarze ma ponad 100 utworów m. in. takich zespołów jak Guns 'n' Roses, Męskie Granie, IRA, Kings of Leon, Nirvana, Coma, Organek, Maroon 5, Ed Sheeran, Pearl Jam, Alice in Chains. Ponadto posiada na swoim koncie dwa długogrające albumy: "Pokolenie Y" z zespołem BLACK JEANS oraz solowy album "Być może ostatnia płyta" wydany pod szyldem KALINOVSKI.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Na jego koncercie będzie można usłyszeć zarówno rockowe szlagiery, jak i akustyczne interpretacje współczesnych, popowych przebojów.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.