stat
Impreza już się odbyła

Actus Humanus - Modo Antiquo

Jeden z najsłynniejszych włoskich zespołów specjalizujących się w wykonawstwie muzyki barokowej na instrumentach historycznych, założony przez Federico Maria Sardelli\'ego. Zespół koncentruje się na wykonywaniu włoskiej muzyki instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej (szczególnie Antonia Vivaldiego).

Jeden z najsłynniejszych włoskich zespołów specjalizujących się w wykonawstwie muzyki barokowej na instrumentach historycznych, założony przez Federico Maria Sardelli'ego. Zespół koncentruje się na wykonywaniu włoskiej muzyki instrumentalnej i wokalno-instrumentalnej (szczególnie Antonia Vivaldiego).muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wirtuozowskie zacięcie muzyków zespołu łączy się ze studiami nad historycznym wykonawstwem i badaniami lingwistycznymi. Zespół przywrócił do repertuaru zapomniane opery Vivaldiego, w tym Atenaida, Orlando Furioso, Tito Manlio i Motezuma. Modo Antiquo występuje w najważniejszych salach koncertowych i na liczących się festiwalach muzyki dawnej na całym świecie. Ich nagrania znajdują się w katalogach takich wytwórni jak Naïve, Opus 111 i Deutsche Grammophon. Zespół dwukrotnie nominowany był do prestiżowej nagrody "Grammy Award".

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    110, 55 zł
  • Przedsprzedaż
    90, 40 zł
Ceny biletów Premium:
- 90 zł - w przedsprzedaży
- 110 zł - w dniu imprezy

Ceny biletów Normalnych:
- 40 zł - w przedsprzedaży
- 55 zł - w dniu imprezy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.