stat
Impreza odwołana

Actus Humanus: Maria Pomianowska

Wydarzenie w ramach

Stwórco Łaskawy - Maria Pomianowska

cze 19

sobota, godz. 20:00

Online
Wstęp wolny
cze'22 10

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 190 - 590 zł
Kup bilet
Improwizacja na Wielką Sobotę
Lament Matki Bolesnej
Alla Chorea
Moja Pani Matko
Mądrość Ojca
Wysłuchaj Stwórco Łaskawy
Pavana
Stała Matka Boleściwa
Bądź Pozdrowion
Płacz, Płacz
Jezusa Judasz Przedał
Zawitaj Ukrzyżowany
Służyłem Ja Tobie
Rozmyślajmy Dziś Wierni Chrześcijanie

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Maria Pomianowska - multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytorka i pedagog. Jedna z czołowych polskich artystek, wykonujących muzykę ludową, etniczną, world music. Od początku swojej działalności muzyczno-badawczej koncentruje się na unikalnych technikach wykonawczych kultur Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. Jako solistka aktywnie koncertuje na całym świecie. Współpracuje z muzykami arabskimi, pakistańskimi, senegalskimi, irańskimi, koreańskimi, chińskimi, japońskimi i indyjskimi. Ambasadorka polskiej muzyki klasycznej i ludowej w Japonii podczas jej pobytu w latach 1997-2002. Uczestniczyła w rekonstrukcjach zaginionych staropolskich instrumentów smyczkowych: suki biłgorajskiej i fideli płockiej, a także suki mieleckiej. Jest inicjatorką powstania takich zespołów jak Zespół Polski, San-Nin Trio, Arcus Poloniae; powołała do życia pierwszy w Polsce zespół muzyki indyjskiej - Raga Sangit. Doktor habilitowana sztuk muzycznych, związana z Akademią Muzyczną w Krakowie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-40 zł
  • Przedsprzedaż
    20-30 zł
karnety na wszystkie festiwalowe koncerty: 310 PLN zwykły / 510 PLN premium dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym ticketmaster.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.