• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

ARTur MOON | Koncert w Ciemności

pop

Zapraszamy na wyjątkowy koncert ARTura Moona, który po sukcesie międzynarodowej trasy ponownie wystąpi w Filharmonii Kaszubskiej.

gru 13

środa, godz. 19:00

bilety 120 zł
lut 14

środa, godz. 19:00

bilety 209-241 zł
Kup bilet
Wielodoznaniowe Wydarzenie Muzyczne
Autorski projekt awangardowego kompozytora młodej generacji to twórczość, jakiej wielu widzów nie miało jeszcze okazji poznać. Jest to wydarzenie wielowymiarowe, które angażuje wszystkie zmysły swoich odbiorców. Stwarzana jest przestrzeń, która umożliwia smakowanie dźwięków, widzenie emocji, a także doznania zagłębienia się we własny, niezwykle obfity świat emocji i uczuć.

pop - koncerty w Trójmieście


Koncert w Ciemności to niezwykły projekt muzyczny, który proponuje nową estetykę słuchania. Muzykę słyszymy, czujemy oraz widzimy. A co by się stało, jakbyśmy wyłączyli zmysł widzenia i zaczęli polegać tylko na zmyśle słuchu, który całkowicie oddałby się muzyce? Na te i wiele innych rodzących się pytań odpowiedzą sobie uczestnicy będąc częścią Koncertu w Ciemności.

Leczenie dźwiękami
Sztuka improwizacji artystycznej autorstwa ARTura Moona wprowadzi widzów w przestrzenie ciemności i doznań na wielu poziomach indywidualnego przeżywania. W ten magiczny świat zabierze nas ARTur Moon jeden z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych pianistów młodej generacji. Właśnie wrócił z międzynarodowej trasy po m.in. Indiach, Meksyku czy Los Angeles. Wykorzystuje Wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej.

Niespotykana nigdzie indziej forma
Koncert w Ciemności jest wynikiem ewolucji artystycznej samego autora, a także jego relacji z odbiorcą, z którym wchodzi w niezwykle bliską relację.Niezależnie od tego, jakie doświadczenia przynosi ze sobą na to wydarzenie muzyczne słuchacz, otrzymuje on zaproszenie do smakowania wielowymiarowych przestrzeni wewnętrznych na swój własny sposób. Wynikiem takiego spotkania z kompozycjami muzycznymi może być wewnętrzna podróż pozostawiająca widza w uczuciu spójności ze sobą samym i otaczającym go wszechświatem.

Podróż w głąb
Wibracje tkane klawiszami fortepianu przypominają o tym, że sztuka faktycznie uzdrawia. Koncert w Ciemności jest zaproszeniem do niesamowitej przygody wewnętrznej, która może stać się remedium na wyzwania codzienności. Uwolnij się od stanów apatii, rezygnacji, depresji i przygnębienia. Odzyskaj harmonię.

KUP BILET

Opinie