stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

AR w Ergo Arenie

gry

ERGO ARENA stanie się bazą kosmiczną i terenem gry miejskiej! Wszystko dzięki AR, czyli rzeczywistości rozszerzonej. W AR w Arenie, za sprawą specjalnej aplikacji na smartfonie, grać będą mogły kilkuosobowe drużyny.

w każdy wtorek (do 29.12), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 26

sobota, godz. 10:00 - 14:00

Wstęp wolny

Gra AR w Arenie opiera się na technologii AR, czyli rzeczywistości rozszerzonej. Gracze w kilkuosobowych drużynach korzystają ze specjalnej aplikacji na smartfonie. ERGO ARENA stanie się bazą kosmiczną i terenem fabularnej gry miejskiej. Podczas dwugodzinnej rozgrywki zajrzycie do zakątków hali, które na co dzień nie są dostępne dla gości.

Sponsorem atrakcji jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, a Partnerami Strategicznymi Miasto Gdańsk i Miasto Sopot.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-30 zł
bilety w cenie 15 złotych (specjalna oferta dla posiadaczy Karty Mieszkańca Gdańska i Karty Sopockiej) oraz 30 złotych (cena dla wszystkich) są już dostępne! https://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/ar-w-arenie/

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.