Impreza już się odbyła
PATRONAT

9. Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów

GOŁĘBIE to cykliczna impreza skupiająca profesjonalnych hodowców gołębi, pasjonatów oraz znawców tematyki. Reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, przez co w środowisku branżowym jest niezwykle ceniona i tym samym chętnie odwiedzana przez publiczność.

Na szczególną uwagę zasługują w tym roku trzy wyjątkowe wydarzenia: po raz pierwszy Targom towarzyszyła będzie Wystawa Gołębi Pocztowych Polski Północnej, po raz czwarty Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych i po raz trzeci Bałtycka Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików.

Dzięki synergii wydarzeń - połączenia targów z wystawami - inicjatywa ta została bardzo przychylnie przyjęta przez środowisko hodowców, zyskując miano "Pomorskiego Święta Hodowców Gołębi".

Wzorem lat ubiegłych targom towarzyszy Giełda gołębi pocztowych i ptaków ozdobnych. Po raz kolejny w trakcie targów będzie można zakupić gołębie z renomowanych hodowli polskich i zagranicznych. W programie znajdą się także wykłady weterynaryjne, poruszające interesujące hodowców tematy dot. ochrony zdrowia gołębi oraz związanej z tym profilaktyki, prewencji i diagnostyki chorób.Informacje szczegółowe:
Nina Trzebiatowska
Dyrektor Projektu
tel. 058 554 93 63, fax 058 552 02 42
nina.trzebiatowska@mtgsa.com.pl

godziny otwarcia:
6 grudnia | sobota | 8:00 - 18:00
7 grudnia | niedziela | 8:00 - 15:00Informacja o biletach

Jednodniowy bilet wstępu: 10 zł
Jednodniowy bilet wstępu – ulgowy (emeryci, młodzież szkolna, studenci, dzieci – po okazaniu legitymacji): 5 zł
Dzieci do lat 10 – wstęp bezpłatny pod opieką osoby dorosłej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.