• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

9. Festiwal NDI Sopot Classic - Roberto Alagna - Koncert Inauguracyjny (1 opinia)

Wydarzenie w ramach

Tegoroczną edycję festiwalu zainauguruje Roberto Alagna - artysta występujący na najważniejszych scenach operowych i estradach koncertowych świata, należący do grona najwybitniejszych współczesnych tenorów. W swoim repertuarze posiada ponad sześćdziesiąt ról operowych. Jest jednym z niewielu artystów klasycznych, który sprzedaje nagrania w nakładach liczonych w setkach tysięcy egzemplarzy. Wkrótce Roberto Alagna po raz setny wystąpi w Royal Opera House.

W programie m.in. G. Verdi, G. Puccini, Ch. Gounod.
Roberto Alagna - tenor
Wojciech Rajski - dyrygent
Polska Filharmonia Kameralna Sopot 
Katarzyna Sanocka - prowadzenie koncertu

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15-120 zł
Bilety w cenie 15 zł, 30 zł, 50 zł, 80 zł, 120 zł

Opinie (1)

 • Koncert Roberto Alagna a kontrole przy wejściu do Opery - prosimy o zmiany.

  Wczoraj odbył się koncert Roberto Alagna, piękny koncert, piękny głos, a do tego przesympatyczna osobowość. Koncert odbył się w pięknej inscenizacji przy komplecie pełnej zachwytu publiczności. Co roku jako mieszkanka Trójmiasta wybieram sobie jakiś koncert tego festiwalu.
  Jestem zachwycona występem Roberto Alagna i Orkiestry, było pięknie.
  Muszę natomiast mocno skrytykować sam moment wejścia. To niedopuszczalne aby Ochrona w ten sposób sprawdzała gości koncertu. Mężczyźni i kobiety oddzielane w dwóch kolejkach, u kobiet sprawdzane torebki (to zwyczaj powtarzany co roku) natomiast mężczyźni obmacywani przez ochroniarzy. No ludzie XXI wiek może pora wprowadzić bramki, a nie bawić się w obmacywanie, co i tak przy odrobinie sprytu chcącego wnieść ostre narzędzie nie byłoby problemem. Tak więc znów stwarzanie pozorów bezpieczeństwa. Postępowanie Ochrony to straszna żenada. Także bieganie osiłków z ochrony w trakcie koncertu i zwracanie uwagi osobom, które koniecznie muszą mieć dokumentację z udziału w koncercie, niestety rozprasza pozostałych i przeszkadza w odbiorze. No niestety jeśli ludzi nie rozumieją o co ich się prosi na wstępie koncertu, to nie da rady nawet duża grupa biegających ochroniarzy, zapewne nie tędy droga. Prosimy więc głownie o zmiany przy wejściu zamiast dotychczasowej rewizji osobistej (żenada), która i tak nie zapewnia bezpieczeństwa, a jedynie prowadzi do odebrania paru butelek z wodą mineralną i paru parasolek.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka poważna , festiwal muzyczny , konferencja
  lis 27-14.12

  Gdańsk
  XII Gdańskie Dni Wokalistyki
 • muzyka poważna , projekcje filmowe
  gru 8-10
  piątek - niedziela, g. 16:00
  Gdańsk, Helios Forum Gdańsk
  Andre Rieu