Impreza już się odbyła
PATRONAT

7. Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Dance Group" 2019

6 i 7 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku odbędzie się 7. Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Dance Group", organizowany przez Pałac Młodzieży w Gdańsku.

lip 23-25

piątek - niedziela

Sopot
Wstęp wolny
lis 19-20

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny
Wezmą w nim udział najlepsi młodzi tancerze z różnych zakątków Polski. Festiwal skierowany jest do solistów, duetów, mini formacji i formacji w wieku od 5 lat do ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej. Tancerze zmierzą się w takich kategoriach jak: hip hop, dancehall, taniec współczesny, jazz czy taniec z przyborem. Dla zwycięzców przewidziane zostały puchary, dyplomy oraz nagroda Grand Prix. W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział 2370 osób.Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, którzy chcieliby pokibicować uczestnikom, oraz razem z nami przeżyć niezapomniane emocje. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie internetowej pm.edu.gdansk.pl lub na Facebooku Pałacu Młodzieży w Gdańsku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.