stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

7. Alternatywne Targi Ślubne (1 opinia)

17 lutego 2019 roku w Starym Maneżu w Gdańsku odbędą się VII Alternatywne Targi Ślubne.

bilety 5 zł

Targi Plakatu

kwi 14

niedziela, godz. 11:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na kolejnej edycji wydarzenia spotkamy sporo stałych wystawców z branży ślubnej, ale jak co roku, pojawią się również zupełnie nowe firmy z Trójmiasta i nie tylko. Dzięki skupieniu wyselekcjonowanych firm, przyszli nowożeńcy będą mogli w jednym miejscu komfortowo zaplanować każdy aspekt wesela.

Podczas targów w Starym Maneżu będzie można między innymi skosztować ciast z lokalnych kawiarni i cukierni specjalizujących się w tradycyjnych wypiekach, ale także idących z duchem czasu i proponujących słodkości w nowoczesnej odsłonie. Z bogatej oferty studiów fotograficznych organizatorzy wybrali te, które stawiają na minimalizm, naturalność i spontaniczność.

Przyszła panna młoda będzie miała okazję osobiście porozmawiać z projektantami sukien ślubnych, makijażystkami i niszowymi jubilerami, którzy z chęcią dopasują każdy szczegół wymarzonej biżuterii. Jak co roku nie zabraknie także lokalnych kwiaciarni, zdecydowanie wyróżniających się niepowtarzalnym stylem. Na targach zobaczymy ponadto pracownie zajmujące się dekoracjami, muzyków, projektantów ślubnej papeterii oraz baristów. Przy wyborze wystawców organizatorzy stawiają sobie za główny cel promowanie lokalnych, niszowych marek z branży ślubnej. Jest to impreza kierowana nie tylko do przyszłych nowożeńców: Alternatywne Targi Ślubne umożliwiają małym firmom nawiązanie nowych kontaktów i rozwijanie się.

Wizyta w Starym Maneżu 17 lutego będzie z pewnością bardzo owocna również dla wszystkich, którzy planują wydarzenia niekoniecznie powiązane z weselem: ciasta, kwiaty, dekoracje oraz usługi subtelnego dj-a czy baristy uświetnią wszelkiego rodzaju wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny czy inne uroczystości.

Alternatywne Targi Ślubne powstały kilka lat temu: gdańska inicjatywa zapoczątkowała nowy ruch w targach ślubnych i dziś niemal w każdym większym mieście Polski odbywa się cyklicznie podobne wydarzenie. Głównym założeniem było odejście od blichtru, krzykliwości i utartego schematu powtarzanego w polskich weselach. Idealna impreza weselna, jaka inspiruje organizatorów targów, przygotowana jest w tradycyjnym, minimalistycznym stylu z ciekawymi, nowoczesnymi akcentami. Ostatecznie najważniejsza jest celebracja miłości i obietnicy złożonej sobie przez młodych - zbędny luksus i efekciarstwo mogą tylko przyćmić główny powód zebrania wszystkich gości.
Promowanie polskich, w dużej mierze trójmiejskich firm, ma również na celu pokazanie, że warto być dumnym z małych przedsiębiorców i nie trzeba szukać zbyt daleko, żeby znaleźć naprawdę wyjątkowych producentów, jubilerów, projektantów, fotografów itp. Alternatywne Targi Ślubne warto więc odwiedzić bez względu na to, czy planuje się ślub. Jest to wyjątkowe wydarzenie, na którym spotkać można wiele inspirujących, pomysłowych osób, których usługi czy produkty z pewnością przypadną do gustu nie tylko narzeczonym.

Wstęp na targi dla odwiedzających jest wolny.
Serdecznie zapraszamy!

17.02.2019 w godz. 12:00-18:00
Stary Maneż, Gdańsk ul. Słowackiego 23

Szczegóły: fb/Alternatywny.Slub www.facebook.com/events/673534129712997/

INFO: alternatywnyslub@gmail.com

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni