• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

66. spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik

Spotkania członków Stowarzyszenia Mieszkanicznik Oddział Pomorze odbywają się regularnie co miesiąc. Każde z nich poświęcone jest innemu zagadnieniu. Tym razem Mieszkanicznicy przekonywać się będą, że... nie warto inwestować w nieruchomości.

Wiele jest świetnych wykładów na temat nieruchomości oraz jeszcze więcej historii sukcesu. Warto jednak pamiętać, że inwestowanie w nieruchomości jest także ryzykowne, oraz może nie tylko nie zakończyć się zarobkiem, ale także zostawić nas z długiem. Kamil Cebulski poprowadzi dyskusję i wyłoży kontrargumenty stawiając tezę, że w nieruchomości nie warto inwestować...

Kamil Cebulski - swoją pierwszą firmę założył w wieku 16 lat, a poważną karierę zakończył mając lat 25. Wtedy to postanowił zwolnić i skupić się na innych rzeczach niż działalność gospodarcza. Jako nastolatek zaczynał od otworzenia strony internetowej o grach komputerowych, która dość szybko się rozrosła. Mając klientów zaczął handlować reklamą także na stronach znajomych.
Następnie prowadził serwis z opracowaniami lektur szkolnych, dzięki któremu zarobił pierwsze kilkaset tysięcy złotych. Sprzedawał internet na płytach CD, aż do momentu, gdy na rynek wkroczyła Neostrada z szerokopasmowym i stosunkowo niedrogim dostępem do internetu. Kolejnym krokiem było stworzenie firmy, która zajmowała się logistyką dla sklepów internetowych. W chwilach świetności firma zatrudniała 27 osób.

Później przyszła pora na fundację, która zajmuje się organizowaniem lekcji przedsiębiorczości z prawdziwymi przedsiębiorcami. Ponieważ fundacja organizowała coraz więcej lekcji przedsiębiorczości, coraz więcej młodych ludzi prosiło, aby odwiedzało ich więcej przedsiębiorców. W ten sposób powstała Uczelnia ASBIRO. Jej głównym produktem jest Kurs Podstawowy. Obecnie realizowane są także Studia Podyplomowe MBA oraz liczne seminaria ze znanymi przedsiębiorcami, również miliarderami. W ramach Uczelni ASBIRO działa także Gimnazjum oraz Liceum z internatem.

Spotkanie odbędzie się w hotelu Amber.
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15, samo spotkanie o godz. 18. Po spotkaniu zaplanowane zostało afterparty.
Przed hotelem brak miejsc parkingowych, więc organizatorzy proszą by parkować na parkingu przy markecie (powyżej hotelu) przy Powstańców Warszawskich lub przy kościele (poniżej hotelu) przy tej samej ulicy.

Bilety on-line można nabyć tylko do środy 22 sierpnia do godziny 23:59. Liczba miejsc na sali

Informacja o biletach

Członkowie:
10 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
20 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
80 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

Opinie