• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

6. Targi Czas na Młodzież

WYDARZENIE MA CHARAKTER ZAMKNIĘTY - OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA!

Tegoroczna 6. edycja targów CZAS NA MŁODZIEŻ odbędzie się 3-4 października w AMBEREO w godzinach 9-15, które po wielu latach współpracy zostało naszym Partnerem Strategicznym. Wspiera nas także UNICEF, Miasto Gdańsk - w szczególności Wydział Edukacji UMG, gdyż motywem przewodnim jest edukacja i integracja uczniów z Polski i Ukrainy. W targach uczestniczą zorganizowane grupy - klasy z nauczycielami (od 5. klasy szkoły podstawowej).

gru 12

wtorek, godz. 11:00

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny
Stowarzyszenie Morena od 10 lat organizuje w Gdańsku targi młodzieżowej aktywności CZAS NA MŁODZIEŻ. W poprzednich pięciu edycjach, w samych tylko warsztatach wzięło udział 16 200 uczestniczek i uczestników, a 24 000 młodych osób w prezentacjach, spotkaniach, konkursach itp. Była to dla nich także możliwość zapoznania się z szeroką ofertą zajęć i warsztatów, ale także rozwinięcia aktywności i umiejętności.

INFORMACJA DLA SZKÓŁ/GRUP ZORGANIZOWANYCH:
Jak można uczestniczyć?

Na Targach można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach, które trwają 45 minut lub 90 minut. Każda klasa może wziąć udział w dwóch lub trzech warsztatach. Warsztaty są przydzielane przez organizatora dla konkretnej szkoły z uwzględnieniem ich atrakcyjności i profilu. Stąd im więcej klas z jednej szkoły uczestniczy - jest większy wybór tematów. Pomiędzy warsztatami jest 15 minutowa przerwa, podczas której na scenie odbywają się konkursy/występy, a uczestnicy poznają oferty stoisk organizacji, instytucji, kół i grup zainteresowań.
Formularz zgłoszeniowy dla szkół: https://forms.gle/X6Xu44QZ9o6GnpMAA

INFORMACJA DLA INSTYTUCJI/ORGANIZACJI/FIRM chcących prowadzić warsztaty lub stoisko wystawiennicze:

WARSZTATY:
Proponujemy Państwu poprowadzenie warsztatów na Targach CZAS NA MŁODZIEŻ. Warsztaty są cykliczne powtarzają się przez 6h w ciągu dnia. O każdej pełnej godzinie zaczyna się 45-minutowy warsztat. Każde 15 minut do pełnej godziny uczestnicy wykorzystują na aktywności, konkursy, udział w prezentacjach na stoiskach oraz na przejście na kolejne warsztaty. Uwaga warsztaty mogą być zduplikowane tzn. że te same mogą być prowadzone dla równolegle 2 lub więcej klas. Klasy/grupy wybierają warsztaty z dostępnej listy, więc będzie wiadomo która klasa/grupa trafia na którą godzinę do Państwa.

Na warsztaty zapewniamy standardowo: otwarte przestrzenie lub sale warsztatowe, krzesła i stoły, podłączenie do prądu, oświetlenie.

STOISKO TARGOWE:
Stoisko targowe proponujemy wystawcom, którzy w aktywny sposób przyciągną młodzież poprzez konkursy, zadania, prezentację, mini-warsztat itd.
Na stoiska targowe zapewniamy standardowo: stoliki, krzesła, możliwość wykorzystania ścianek, podłączenie do prądu, oświetlenie.

KONKURSY I PREZENTACJE:
Tego typu działania proponujemy podmiotom, które zaoferują nagrody dla uczestników (wszyscy zdobywają punkty i co 1-2 godziny losujemy nagrody) lub wsparcie finansowe Targów. Na głównej scenie jest wtedy możliwość wykorzystania ekranu LED i nagłośnienia.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/bjLBbFJuTpvAPiNe7

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem podsumowującym ostatnie 5 edycji Targów CZAS NA MŁODZIEŻ - https://www.youtube.com/watch?v=espWbrdzRqE

Opinie