• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

52 Dębiec x VNM

19 Października (w czwartek) w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej zagrają VNM oraz 52 Dębiec, który obchodzi swoje XX-lecie. 

Czasówka:
Otwarcie klubu: 19:00
Początek koncertu: 20:00 VNM / 21:00 52 Dębiec

52 Dębiec obchodzi 20-lecie! To wyjątkowa okazja, aby świętować razem z nami. Tego wieczoru usłyszycie na żywo prawdziwy klasyk - album 52 Dębiec PŃ VI - a także najbardziej znane utwory z innych solowych projektów Hansa. Koncert 52 Dębiec to nie tylko muzyka, ale także spektakularne show. To będzie wieczór, który na długo pozostanie w pamięci każdego fana 52 Dębiec oraz miłośników dobrego klasycznego rapu. Nie przegap okazji, dołącz do nas i bądź częścią tego wyjątkowego jubileuszu!"

hip-hop - koncerty w Trójmieście


VNM to raper pochodzący z Elbląga. Dzięki wieloletniemu doskonaleniu swojego warsztatu wypracował niesamowitą technikę, która w połączeniu z błyskotliwymi i precyzyjnymi wersami sprawia, że przez środowisko uważany jest za jednego z najlepszych raperów w Polsce. Zaczynał w roku 2000, przez kilka lat nagrywając albumy, które nie znalazły się w oficjalnym obiegu. Razem z Boxim i Denverem, założył skład 834, który w roku 2005 przebił się do szerszego grona słuchaczy za sprawą wygranego konkursu na najlepsze demo audycji Wudoo. Kolejne dwie płyty nagrane razem z 834, oraz solowy materiał 'NSCP (Na Szlaku Po Czek') ugruntowały pozycję rapera i pozwoliły na nawiązanie nowych kontaktów muzycznych. Na wydanym w roku 2009 'Niuskul Mixtape' możemy usłyszeć gościnną zwrotkę Sokoła. Dalsze ruchy muzyczne VNM'a toczyły się wokół wytwórni Prosto. W roku 2010 był gospodarzem 'Prosto Mixtape 600V'. Krótko po tym podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i wydał kilka albumów, które pozwoliły mu się znaleźć w ścisłej czołówce polskiego mainstreamu. Od roku 2016 działa pod własnym szyldem De Nekst Best. Pod koniec 2019 roku odebrał trzy złote płyty za albumy 'EKT', 'ProPejn' oraz 'KLAUD N9JN'. W czasie swojej drogi muzycznej zagrał setki koncertów w Polsce i w Europie. Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, m.in. J.Cole, Kendrick Lamar, Papoose, Big Sean, Yelawolf.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 zł
 • Przedsprzedaż
  49-59 zł
Bilety:
I pula - 49 zł
II pula - 59 zł
III pula 69 zł 

Opinie