• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

4szmery - Tribute to AC/DC (1 opinia)

Po wielkim sukcesie koncertu zespołu 4 Szmery w Spodku, który odbył się 19 lutego 2023 wracamy z tym wspaniałym wydarzeniem, tym razem nad polskim morzem! Zapraszamy na koncert jednego z najlepszych w Europie tzw. Tribute bandów słynnego zespołu AC/DC, czyli zespołu - 4 Szmery. W ciągu 25 lat zespół zagrał tysiące koncertów, przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów zarówno w Polsce jak i Europie i zagrał dla setek tysięcy słuchaczy!

Zespół "4szmery" powstał w 1998 roku jako klasyczny "Tribute band", którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy - AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów. Specjalny koncert, podczas którego każdy będzie mógł poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk, imponujące efekty świetlne, wizualne oraz przede wszystkim świetnie wszystkim znane riffy gitarowe. Koncert z muzyką AC/DC wymaga niesamowitej oprawy, dlatego będzie odbywać się na ogromnej scenie połączonej z telebimami i realizacją video. Wydarzenie odbędzie się na żywo w Polsat Plusa Arnie Gdynia i zapewni wszystkim niezapomniane wrażenia. Musicie być razem z nami, by głośno razem zaśpiewać - Highway to Hell!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Zespół wystąpi w składzie:
Robert "Sierściu" Mastalerz - wokal
Jacek Szwed - gitara
Arkadiusz Kluczewski - gitara
Grzegorz "Gabi" Gruca - gitara basowa
Andrzej Tabor - perkusja

Prawie 3-godzinny koncert, scenografia, efekty świetlne, ale przede wszystkim 180 minut prawdziwego Rocka! Polsat Plus Arena Gdynia, Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia Sobota - 30 września 2023

Otwarcie bram: 16:45
Start koncertu: 18:00
Koniec koncertu: 21:00
Organizator: Agencja Artystyczna Voices To będzie wspaniałe i niezapomniane wydarzenie!

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Koncert jest odwołany !

    Czemu dalej jest reklama ???

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.