stat
Impreza już się odbyła

40 stopni projekt: Maria Sadowska / Banan on sax / Djs tenes x Ricardo

Nie było łatwo zebrać te cztery niezwykłe osobowości w jednym miejscu i czasie, gdy ich weekendowy kalendarz ma niewiele wolnych dat mimo panującej sytuacji.

w każdy piątek (do 31.07), godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
sie 15

niedziela, godz. 11:30

bilety 220 zł
Kup bilet
40 STOPNI PROJEKT tworzą:
Maria Sadowska - wokal
Banan On Sax - saxofon

DJs: TENES PL & Ricardo
Historia 40 Stopni Projekt sięga roku 2007, kiedy to w czerwcu podczas otwarcia sezonu letniego gdzieś na plażach Półwyspu Helskiego spotkała się czwórka dobrych znajomych zafascynowanych muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Z inicjatywy dwójki od lat będących w branży clubbingowej DJ-ów, promotorów i bookerów Ricardo (Trójmiasto) i Tenes (Warszawa) powstał kolektyw, w którym główną rolę powierzono doskonale znanej wokalistce i kompozytorce Marii Sadowskiej. Houseowe rytmy grane przez DJ-ski team zostały wzbogacone o charyzmatyczny głos polskiej wokalistki, zaś za elementy improwizowane i solową energię odpowiadał czwarty element składu Daniel Polkowski vs Banan - jeden z najbardziej utalentowanych polskich saksofonistów młodego pokolenia.

40 Stopni Projekt był aktywy na scenie przez kilka lat odwiedzając wiele miast i ośrodków klubowych w Polsce, prezentując potężną dawkę house w najlepszym, klasycznym wydaniu.

Po latach rozwijania i realizacji swych solowych projektów muzycy i DJ-e znów spotykają się razem! Wokalne umiejętności Marii Sadowskiej wspierane wysmakowaną selekcją Ricardo & Tenesa z wielką energią Banan On Sax zabrzmią na jeden scenie z muzyką dla umysłu, duszy i ciała.

Pamiętajcie o aktualnym reżimie sanitarnym i limicie osób, które możemy przyjąć pod nasz dach.
Przed wejściem prosimy o dezynfekcję rąk

RESERVATIONS:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 604

SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.
http://sassygdansk.pl/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
ENTRY:
21+ only
Ticket 30 PLN
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.