stat
Impreza już się odbyła

4. urodziny Riviery - Dawid Kwiatkowski

Centrum Riviera zaprasza do wspólnej urodzinowej zabawy, której finał odbędzie się 22 października. Radosna atmosfera udzieli się wszystkim odwiedzającym Rivierę.

mar 4

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 89 zł
Kup bilet
cze'22 4

sobota, godz. 20:00

bilety 59 - 399 zł
Kup bilet
Na urodzinach nie może zabraknąć przytuleń. Wszyscy, którzy przytulą się do gigantycznego Misia, który zagości w Rivierze od 16 października, wesprą szczytny cel. Im więcej przytuleń otrzyma Miś, tym więcej środków finansowych przekaże Centrum Riviera na rzecz Oddziału Dziecięcego Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni.

W dniach 12-19 października na Facebooku Centrum Riviera będzie można zagłosować na swoje ulubione sklepy w plebiscycie na Gwiazdy Riviery. Zwycięskie marki poznamy w niedzielę 22 października podczas uroczystego finału, gdzie zostaną wręczone statuetki. Na samych głosujących również czeka wyjątkowa nagroda - spotkanie po koncercie sam na sam z Urodzinową Gwiazdą - Dawidem Kwiatkowskim.

Dla tych, którzy uwielbiają niespodzianki i zagadki, w urodzinowy weekend Riviera przygotowała prezenty. Znalezione podczas zakupów zawieszki będzie można wymienić na wyjątkowe i wartościowe nagrody. Dodatkowo na osoby, którym nie straszne rozwiązywanie zadań, czeka jedna z 4 głównych nagród ukrytych w gigantycznych prezentach.

22 października, podczas Wielkiego Finału Urodzinowego Centrum Rivera przygotowało coś specjalnego dla mieszkańców Trójmiasta - koncert Dawida Kwiatkowskiego. Słodkim zakończeniem wydarzenia będzie wspólne krojenie urodzinowego tortu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.