• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

4 Urodziny 100czni

Czwarte urodziny, trzy sceny, dwa dni, jedna 100cznia - chodźcie świętować 4 lata na kontenerach!

gru 22

piątek, godz. 22:00

Sopot,
Wstęp wolny
gru 31

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 119 zł
przedsprzedaż 59 zł
Od pierwszego sezonu zmieniło się dużo, ale nadal trzymamy fason, nadal omijamy trendy delikatnym driftem, nadal serwujemy Wam najlepszą szamkę, muzykę, przestrzeń do spotkań, relaksu i chłonięcia miejskiej kultury całymi sobą.

W urodzinowy weekend jak co roku, moc atrakcji - dwa koncerty, sety naszych ulubionych DJów, wizuale na ścianie zabytkowej hali, scratch sesja na boisku do kosza, malowanie na żywo pod Layup'em, ciuchy 100czni do wyjęcia za free, wyjątkowe dekoracje, efekty specjalne i kolorowe drinki.

Zarezerwujcie sobie piątek i sobotę, bądźcie wcześniej i omińcie kolejki, weźcie ekipę, znajdźcie miejsce w swojej ulubionej części - to 100cznia: miasto w mieście.

Całą operację wspiera Ballantine's #TakToRobię.

Piątek
21.30 Miły ATZ

Miły ATZ MC, autor tekstów, czasami również DJ i producent, najlepszy naszym zdaniem polski specjalista od brzmień grime i UK garage. Do niedawna związany z Mordor Muzik, aktualnie członek gdyńskiej ekipy Undadasea i labelu Def Jam Recordings Poland. Po koncercie przejmuje gramofony i lecimy do końca w sound systemowym stylu.
https://www.youtube.com/watch?v=PMXUVPYya4A

Sobota
21.30 Skip & AWGS (Miętha)

Skip & AWGS - klasyczne duo raper i producent. Na co dzień siła napędowa zespołu Miętha, tutaj w specjalnym elektronicznym wydaniu zaprezentują się w formule live act. Bitmaszyny, kontrolery i MC na mikrofonie. Bas będzie chodził niżej niż zwykle, Skip poprowadzi Was dalej niż myślicie.
https://www.youtube.com/watch?v=f-l-TGjJTbE
https://www.youtube.com/watch?v=7VmFJBdsMGQ

Opinie

 • clubbing / disko , jubileusz
  gru 9
  sobota, g. 22:00
  Sopot, Teatr BOTO
  Boto latino