• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

30. WOŚP na Wyspie Sobieszewskiej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 30! A my tradycyjnie włączamy się do radosnej melodii. W tym roku pomagamy w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dołącz do nas, wolontariuszy z OSP Gdańsk- Sobieszewo, Koła Emerytów "Bursztynek" oraz 120 tysięcy wolontariuszy z ok. 1 700 sztabów - razem pobijmy kolejny rekord!

W programie:
11:00 - 14:00 - Kiermasz Koła Emerytów "Bursztynek"
12:00 - Recital pieśni ukrańskich w wykonaniu Oksany Haleshchuk
Non stop - Aktywny wolontariat miejski (OSP Gdańsk-Sobieszewo)

Oksana Haleshchuk - Pochodząca z Ukrainy wokalistka i instrumentalistka. Członek chóru ludowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Tarnopolu. Solistka Orkiestry Estradowo Symfonicznej oraz solistka zespołu Regionalnego Centrum Rozrywki w Tarnopolu. Przez wiele lat pracowała jako nauczycielka muzyki. Była kierownikiem artystycznym domu kultury w Czortkowie. Prowadziła dziecięcy zespół folklorystyczny w Tarnopolu. Organizowała programy koncertowe i rekreacyjne dla studentów i młodzieży w których również brała udział. Mieszkanka Wyspy Sobieszewskiej.

Koło Emerytów "Bursztynek" - Grupa pozytywnie nastawionych do życia emerytów. Uwielbiają wspólnie spędzać czas, organizują wycieczki, spacery i działania twórcze. Z poświęceniem angażują się w akcje charytatywne.

Patronat medialny:
Gdansk.pl, Trójmiasto.pl, Radio Eska

Opinie