stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

2Tm2,3 (2 opinie)

Koncert zespołu 2Tm,23, grającego muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim. Teksty grupy w większości zostały zaczerpnięte z Biblii. W skład zespołu wchodzą jedni z najlepszych rockowych muzyków w Polsce: Robert "Litza" Friedrich (Luxtorpeda), Tomasz Budzyński (Armia), Dariusz Malejonek (Maleo Reggae Rockers), Robert Drężek (Luxtorpeda), Krzysztof Kmiecik (Luxtorpeda), Tomasz Krzyżaniak (Luxtorpeda) i Beata Polak (Wolf Spider).

gru 29

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 35 zł
sty 8

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
Umówienie się i spotkanie nie jest w naszym wypadku takie proste - śmieje wokalista Dariusz Malejonek - Każdy jest z innej bajki i z innego miasta. Ale tkwi w nas tęsknota do grania razem, więc gdy nadarzyła się okazja wystąpienia na Luxfeście postanowiliśmy zagrać jeszcze w innych miejscach. 2Tm2,3 proponuje unikatowe w Polsce połączenie muzyki i słów. - Dla ludzi z kościoła to bywa za ostre, a dla ludzi spoza niego zbyt pobożne - mówi gitarzysta Robert Drężek - Teraz gramy bardzo rzadko, dlatego dla mnie te koncerty będą dużym wydarzeniem, bardziej je przeżywam, jak coś odświętnego. Muzyka jest ostra i dynamiczna: dwie gitary i dwie perkusje, bas i dwóch wokalistów. - Dawno nie graliśmy czadowych koncertów, a że jeszcze mamy energetyczny repertuar, to nie mogę doczekać się, kiedy znów się spotkamy na scenie - mówi wokalista Tomasz Budzyński. Teksty 2Tm2,3 to przede wszystkim psalmy, czyli utwory biblijne mające nawet 3000 lat. - Mamy swój ponadczasowy i uniwersalny przekaz, który rzadko można spotkać w polskiej muzyce - dodaje. Muzycy po sześciu latach przerwy nagrali nowy album studyjny, który czeka na jesienną premierę. Czy zagrają któryś z utworów? Nie wiadomo.

rock - koncerty w Trójmieście

IND (support)

Kiedy nieco ponad sześć lat temu zaczęli spotykać na wspólnych próbach jako zespół I.N.D, nikt z nich nie wiedział, jak się to wszystko potoczy. Połączyła ich wspólna pasja - zamiłowanie do ostrzejszych dźwięków, która zaowocowała powstaniem kilkunastu utworów. W 2008 roku zespół wydał demo, a w roku 2011 - oficjalną płytę "In Nomine Dei", którą zaprezentował na wspólnym koncercie z grupą Luxtorpeda.

Skład:

Michał Paliwoda - gitara
Patryk Mroczek - gitara
Sebastian Chilewski - perkusja
Alina Lewandowska - wokal
Konrad Kuza - basBILETY: 35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez - przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. - godz. 11:00-21:00, nd. - 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing - Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), sieć Eventim - w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów - eventim.pl - u dołu strony; cena w sieci - 38 zł)

Cena "w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie.
Sponsorem Klubu Ucho jest Grupa Energa

Opinie (2)

 • Fajnie posłuchać porządnej muzy o tak niepopularnych dzisiaj wartościach (1)

  Chętnie się wybiorę

  • 27 2

  • to nie wartości są niepopularne...

   ...to propagatorzy tych wartości wypaczyli je i to oni są niepopularni

   • 3 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.