• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

29. Finał WOŚP Gdańsk

 • niedziela, 31 stycznia 2021
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Bilety
  wstęp wolny

W Gdańsku działa 8 sztabów, do których zarejestrowało się ponad 800 wolontariuszy. W tym roku świętujemy pod hasłem "Finał z głową", a zatem zdrowy rozsądek, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a także troska o zdrowie własne i innych to naczelne zasady które powinny przyświecać wszystkim uczestnikom 29 finału WOŚP.

W całym Gdańsku będzie można spotkać wielu kwestujących wolontariuszy, w różnych miejscach w mieście pojawią się też specjalne e-skarbonki. E-skarbonka to "wirtualne puszki", dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Jedną z takich puszek znajdziecie przed Złotą Bramą, nieopodal tablicy upamiętniającej prezydenta Pawła Adamowicza. E- puszka jest zainstalowana na wyjątkowej podświetlanej instalacji przedstawiającej prawdziwą, oklejoną serduszkami puszkę WOŚP. Puszka posiada panel z kodem QR linkującym do e-skarbonki WOŚP, którą prowadzimy.

Tuż obok budynku Nowego Ratusza, przy ul. Wały Jagiellońskie spotkacie rozświetlone serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

LICYTACJE WOŚP
Uruchomiliśmy również 87 licytacji!

Wśród tegorocznych darów znajdują się m.in.: figura świątka wyrzeźbiona przez Rektora Uniwersytetu Gdańskiego pana prof. Piotra Stepnowskiego, Srebrna moneta "Miecz Przeznaczenia" z serii "Wiedźmin" wraz z autografem Wojciecha Tremiszewskiego, weekendowa przejażdżka dowolnym modelem Volvo oraz broszka i wspólny trening tenisa przekazane przez Aleksandrę Dulkiewicz, prezydent Gdańska. Fani sportu mogą licytować m.in.: plastron żużlowy śp. Zenona Plecha, koszulkę z podpisem Marcina Gortata, piłkę z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk, piłkę do siatkówki z podpisami męskiej drużyny Trefla Gdańsk i wiele innych. Znajdą się również licytacje dla miłośników morza: rejs naukowy statkiem badawczym Oceanograf, czy pamiątkowy fragment planki jachtu STS Generał Zaruski.
*Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach związanych z pandemią wirusa SARS-COV-2. Każdy Wolontariusz zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa.

Przeczytaj także

Opinie 8 zablokowanych

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • festyn , imprezy i akcje charytatywne
  wrz 4
  niedziela
  Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
  Doggie Day