stat
Impreza już się odbyła

28 Finał WOŚP 2020 w City Fitness

Już 12.01.2020 zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny 28 Finał WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w City Fitness Gdańsk.

cze 14

niedziela, godz. 9:30 - 13:30

Jezioro Borowo
Wstęp wolny
Kręgielnia Star Bowling

10:00 20:00 Zagraj w kręgle dla WOŚP wejścia z karnetami na 30 min. baw się i wspieraj Orkiestrę. Karnety dostępne od 08.01.2020 w recepcji City Fitness Gdańsk i w dniu imprezy od samego rana.

10:00 14:00 Animacje dla najmłodszych przygotowanie masek i opasek karnawałowych, kreatywne działania plastyczne zabawy dla najmłodszych

14:00 16:00 Psie zaprzęgi gość specjalny Paweł Żelazny wraz z ekipą pokaże i opowie jak wyglądają wyprawy rowerowe z psami Husky oraz co to znaczy mieć taką psią rodzinę pod opieką

18:00 20:00 Licytacje niezwykłych przedmiotów przekazanych przez wielu niesamowitych darczyńców musicie tam być

Sala dolna City Fitness

10:00 11:00 Rozruch dla seniorów zajęcia poprowadzi Natalia poranna dawka ćwiczeń dla doskonałego samopoczucia dla naszych rodziców i dziadków koniecznie ich zaproście i przyprowadźcie to też doskonała rozrywka i pretekst do spotkań towarzyskich.

11:30 13:30 Zajęcia ruchowe dla najmłodszych zajęcia poprowadzi Pani Ela i Fabio gry i zabawy gimnastyczne, konkursy, współzawodnictwo i dobry humor to nasz plan Fabio pokaże co to jest Capoeira i jak mogą się przy niej rozwijać Wasze pociechy a Pani Ela skorzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia aby rozruszać młodych jak należy.

14:00 15:00 ZUMBRASIL zajęcia poprowadzi Fabio Oliveira Cm Galo niesamowity i niestrudzony instruktor tańców brazylijskich na takiej Zumbie można być jedynie City Fitness tego nie możesz przegapić.

15:30 17:00 Techniki samoobrony na pokaz i mini szkolenie z samoobrony zabierze Was Ola Pawelec z pomocą Piotra Ziemskiego dowiedz się o podstawach zachowania w trudnych sytuacjach możesz przyjść zarówno jako aktywny uczestnik jak i obserwator.

17:30 19:00 Stretching dla każdego zajęcia zarówno dla aktywnych sportowców jaki tych, którzy ruch mają dopiero w planach dzięki nim nauczysz się jak w prosty sposób poradzić sobie z bólami mięśni, kręgosłupa, kończyn i innymi dolegliwościami związanymi z napięciami mięśni i brakiem mobilności.

Sala górna City Fitness

12:00 13:30 Rowersi pokaz różnego sprzętu rowerowego, porady jaki rower wybrać, na co zwrócić uwagę przy decyzji, jak przygotować się do sezonu i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na rowerze.

14:00 15:30 Pokaz technik w sportach walki spotkanie z trenerami i zawodnikami MMA będziecie mogli zobaczyć na czym polegają, czym się różnią, jakie są ich zasady i jak wygląda przygoda z tymi sportami.

16:00 18:00 Pokaz ratownictwa medycznego praktyczne porady co robić w sytuacji kryzysowej, jak pomóc osobie poszkodowanej, jak wykonać resuscytacje, jak wykorzystać zawartość apteczki i jak samemu zostać ratownikiem koniecznie musicie tu być .

Wydarzenia wokół City Fitness Gdańsk

11:00 12:30 Wielki Orkiestrowy Marsz dookoła Oruni przychodzimy z kijami do nordic walking lub bez, zabieramy znajomych sąsiadów i rodzinę aby stworzyć orszak wolontariuszy kwestujący w ruchu na porannym spacerze. Zajrzymy do Parku Oruńskiego i zwiedzimy tereny rekreacyjne wspólnie stając się wolontariuszami WOŚP.

11:30 12:30 Rowerowy zaprzęg z psami Husky przyjdź lub przyjedź na własnym rowerze pod zbiornik retencyjny lub w okolice pętli tramwajowej i zobacz jak można wykorzystać rower na spacerze z psem. Sprawdź czy zdołasz ich dogonić i dowiedz się jakiego sprzętu potrzebujesz aby bezpiecznie jeździć po bezdrożach zapraszają Was Paweł, Kaspian i Hunciak. Jeśli przyjdziesz na marsz spotkasz ich na pewno po drodze.

20:00 - ..Nasze małe Światełko do Nieba nie strzelamy i nie robimy hałasu ale z chęcią zapalimy z wami zimne ognie i poświecimy naszymi telefonami liczy się Wasza pomysłowość

Inne atrakcje naszej imprezy

10:00 20:00 Kawiarenka WOŚP nasi wolontariusze przygotują dla Was pyszne ciasta, łakocie kawę i herbatę aby pobyt u nas był bardzo przyjemny.

10:00 18:00 Sklepik WOŚP będziemy mieli dla Was karnety na przygotowane atrakcje, wejściówki do klubu (do wykorzystania w Styczniu), gadżety WOŚP, kalendarze, kubki, koszulki, gadżety sportowe i sprzęt do zadbania o swoje zdrowie i formę koniecznie musisz nas odwiedzić.

12:00 16:00 Konsultacje z profesjonalnym trenerem personalnym - Bartkiem Baniewiczem na siłowni jeżeli zdecydujesz się w tym dniu odwiedzić naszą siłownię wówczas możesz liczyć na fachowe porady jak wykonywać treningi, jakie zestawy ćwiczeń są dla Ciebie odpowiednie i jak pracować aby uzyskać zamierzony cel dbając o swoje zdrowie.

11:00 19:00 Konsultant diety Cambridge Trójmiasto Agnieszka Jaskólska - za datek do "puszeczki" będzie Wam udzielała krótkich porad dietetycznych. Będziecie mogli również zrobić analizę składu ciała na Tanicie i omówić wyniki taka okazja jedynie u nas na imprezie.

10:00 19:00 Spotkania z innymi niespodziewanymi gośćmi naszej imprezy będzie się działo

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • spotkanie , zajęcia rekreacyjne
  cze 6-7
  sobota - niedziela, g. 16:00
  Gdańsk, Hevelianum
  Piknik na Zdrowie online
 • warsztaty , kurs tańca , zajęcia rekreacyjne
  maj 29-30.08
  g. 10:00
  Gdańsk, Werel Dance Studio
  Werel Dance Studio