stat
Impreza już się odbyła

20 Urodziny Klubu Muzycznego Parlament: XX-L Dwadzieścia lat Happysad

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?

Relacja z imprezy

wstęp: 18:00
start: 19:00

rock - koncerty w TrójmieścieNa pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów. mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. - Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

DOROŚLI
Grupa powstała w 2019 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (Płyny), Karola
Strzemiecznego (Paula i Karol),
Izabeli Lamik (wiolonczela, bas, głos, klawisze) oraz Krzysztofa Miki (instr
perkusyjne).

Dorośli to semi-akustyczny, piosenkowy projekt wpisujący się w nurt songwriting,
alternative rock, slow-life, alt-country, new folk. Dorośli to także blisko zaprzyjaźniona społeczność muzyków, którzy dzielą wspólne spojrzenie na świat. Ten lepszy, z drzewam i, naturą, przyjaznymi miastami i ludźmi, którzy się wspierają. Dorośli nagrywają dla Was muzykę na żywo, z dala od zgiełku metropolii, w opuszczonych, na wpół zesquotowanych przestrzeniach. Próbują Wam coś powiedzieć. Coś ważnego. Jeśli chcecie usłyszeć, o czym jest to coś; bądźcie na koncertach.
i zabierzcie najbliższych. Koniecznie.

1 października 2021 roku, nakładem wydawnictwa Luna Music ukaże się
debiutancki album zespołu Dorośli, nagrany na żywo w starej opuszczonej chacie w Beskidzie Niskim.
Na platformach cyfrowych można juz odsłuchać trzy pierwsze single z debiutackiego albumu;

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    69 - 79 zł
gość: Dorośli
bilety: 69 zł - I pula
79 zł - II pula

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.