• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

2 urodziny Mamywene

15 maja 2016 (niedziela) zapraszamy na wspólne świętowanie 2 urodzin Kolektywu Twórczego MAMYWENE! Widzimy się w wyjątkowym miejscu - Sztuce Wyboru*. Urodzinowe atrakcje zaczynamy o godz.12:00. A jakie to atrakcje? Przeróżne! Warsztaty i inne aktywności prowadzone przez MAMYWENE oraz inne zaprzyjaźnione z nami osoby. Jest w czym wybierać!

Drugie urodziny Kolektywu Twórczego MAMYWENE
Czym są URODZINY?

Czytamy, że jest to...
«rocznica dnia, w którym się ktoś urodził; też: uroczystość z tym związana»
«urodzenie się kogoś»
«fakt urodzenia się, przyjścia na świat, urodzenie się, rodzenie się»

Można zadać pytanie: czy kolektyw może mieć urodziny? Nie jest ani osobą, ani zwierzęciem. Jednakże to taki żywy organizm zbudowany ze wspólnych idei, działań, wartości i celów. Powstał i pojawił się jako pewne novum. Kolektywne przyjście na świat oparło się o decyzję kilku osób, które postanowiły razem zmieniać otoczenie.

I do tej zmiany chcemy WAS zaprosić! To już drugie urodziny i podchodzimy do nich jak do wyzwania. Nie tylko cieszymy się samym faktem, że trwamy już 2 lata. Nie tylko o tort i toast się rozchodzi.

Do współtworzenia naszej imprezy urodzinowej zaprosiłyśmy różne zaprzyjaźnione z nami osoby - animatorki i animatorów, firmy i organizacje pozarządowe. Wspólnymi siłami stworzymy wyjątkowy dzień, w którym radość i twórcza energia będzie się sączyła z każdego zakątka Sztuki Wyboru. Działamy jako grupa nieformalna, a do kwestii konkurencji na "rynku warsztatowym" podchodzimy z przymrużeniem oka. Dzięki temu 15 maja zamiast walczyć o Wasze zainteresowanie łączymy siły z innymi. Nam daje to jeszcze więcej energii, a wszystkim osobom biorącym udział w naszej imprezie dodatkowe atrakcje :) Można inaczej? Można! Będziesz?

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.