Impreza już się odbyła

2. urodziny 100czni (2 opinie)

Zanim się obejrzeliśmy, zaliczony mamy półmetek kolejnego sezonu, zbliża się więc ważna data w naszym kalendarzu - drugie urodziny 100cznia.

Jeśli choć trochę nas znacie to wiecie, że sprawna organizacja imprez tanecznych i spotkań towarzyskich wychodzi nam nie najgorzej. To, że wracacie do nas już trzeci sezon jest dla nas tego dowodem - ale nie mamy zamiaru spocząć na laurach. W sobotę, 3 sierpnia, planujemy nie tylko potwierdzić swoją reputację, ale podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Oczywiście, nauczeni doświadczeniem, zrobiliśmy sobie listę:

Jedzenie
Picie
Tańce
Znajomi i przyjaciele
Balony
Serpentyny
Kula disco
Bit
Skrecz

I wygląda na to, że (prawie) wszystko jest już ogarnięte.

Do oprawy muzycznej urodzin zaprosiliśmy trzech pierwszoligowych graczy - ludzi, którzy sztuce kontroli czarnej płyty oddali większą część życia, w zamian otrzymując oczywiście powszechny szacunek i splendor.

Gramofony kontrolować będą:

A.Skillz - zeszłoroczny urodzinowy set Krafty Kuts przeszedł już do legendy, tym chętniej więc zapraszamy na 100cznie kolejnego reprezentanta Fingerlickin, czyli A.Skillz. Rezydent klubów takich jak Fabric czy Spectrum, specjalista od remixu na żywo, za pomocą trzech adapterów i miksera potrafi zaskoczyć nawet 'Jump Around' House of Pain.

Dj Eprom - lista tytułów mistrzowskich tego didżeja jest dłuższa, niż opis naszej imprezy. Nam jednak za rekomendację wystarczy wspomnienie Eproma, który rozbujał całą 100cznię na zamknięcie koniec zeszłego sezonu. Przy 7 stopniach Celsjusza. Teraz ma być 27 ☀️

DJ NOZ aka eNOZet człowieku - stały gość na naszej didżejce, koneser cappucino i r'n'b, jeden z najlepszych polskich party rockerów. Trójmiejskim klubowiczom znany bardzo dobrze, na 100czni każdorazowo prezentuje świeży materiał, grając od 2stepu do r'n'b, od grime do afrobeatu - lubimy to bardzo.

Jak wiadomo najlepsze imprezy są w kuchni, dlatego wszyscy 100czniowi mistrzowie gastronomii będą na posterunkach, byście nie zasłabli od nadmiaru wrażeń. W kuchni siedzą:

- Mecyje
- Hummusland
- Food & Coffee 100p
- Pizza Corner Gdańsk
- AJSY - lody tajskie
- Gburka
- Mesobox
- Morze Pasta
- Pan Baleron
- Food on the wood

Przeczytaj także

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.