stat
Impreza już się odbyła

2 Urodziny Mavericka

Panie i Panowie, z dumą możemy ogłosić, że pomimo obecnej sytuacji: DOTRWALIŚMY. Aż ciężko uwierzyć, że od czasu otwarcia naszych drzwi mijają już 2 lata, razem przeżywaliśmy te dobre momenty, jak i trwaliśmy zjednoczeni w tych najtrudniejszych, szczególnie w ostatnim czasie.

lip 10-12

piątek - niedziela, godz. 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 24-26

piątek - niedziela, godz. 12:00 - 23:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 17 zł
Dlatego też dzięki Waszemu nieustannemu wsparciu i atmosferze, którą udało Wam (i nam) się w lokalu (jak i też w ostatnich miesiącach na wynos) stworzyć, możemy zaprosić Was na 2 urodziny Mavericka, które odbędą się w sobotę - 13 czerwca.Szykujemy dla Was z tej okazji kilka niespodzianek. Stąd, poza specjalnymi daniami przygotowanymi przez naszą kuchnię, na kranach zagoszczą same sztosy i jedna duuuża niespodzianka.

Rzecz jasna na tą okazję nie mogło zabraknąć premiery od chłopaków z Browar Rockmill! Source of Life to początek nowej serii piw, stworzonych we współpracy z Goforworld.., stąd Krajowa Premiera Nowej Serii Rockmilla! zagości w Gdańsku WYŁĄCZNIE u nasRobi się coraz cieplej więc kwaśne piwo z dodatkiem jagód z dalekiej Syberii powinno zrobić robotę. Kuchnia też coś upichci z użyciem nowego piwka. Dodatkowo, mamy jeszcze zachowaną jedną z ostatnich beczek 2nd Anniversary od ekipy z Rockmilla, które również będzie można spróbować na kranie (a to rzadkość)No i zagraniczne sztosy też będą!

Do tego liczne konkursy piwne z Rockmillowymi nagrodami oraz piwne specjały przygotowane przez naszą niezrównaną ekipę kuchenną.

Więcej szczegółów wkrótce, także dołączajcie do wydarzenia, miejcie oczy szeroko otwarte i wpadajcie na srogą imprezę, bez limitów, bez obostrzeń, w końcu to #bezpiecznypub

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Rezerwacje na fb lub pod numerem 536 803 889.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij