stat
Impreza już się odbyła

2 Urodziny Mavericka

Panie i Panowie, z dumą możemy ogłosić, że pomimo obecnej sytuacji: DOTRWALIŚMY. Aż ciężko uwierzyć, że od czasu otwarcia naszych drzwi mijają już 2 lata, razem przeżywaliśmy te dobre momenty, jak i trwaliśmy zjednoczeni w tych najtrudniejszych, szczególnie w ostatnim czasie.

lis 21

niedziela, godz. 17:00

bilety 99-119 zł
Kup bilet
Dlatego też dzięki Waszemu nieustannemu wsparciu i atmosferze, którą udało Wam (i nam) się w lokalu (jak i też w ostatnich miesiącach na wynos) stworzyć, możemy zaprosić Was na 2 urodziny Mavericka, które odbędą się w sobotę - 13 czerwca.Szykujemy dla Was z tej okazji kilka niespodzianek. Stąd, poza specjalnymi daniami przygotowanymi przez naszą kuchnię, na kranach zagoszczą same sztosy i jedna duuuża niespodzianka.

Rzecz jasna na tą okazję nie mogło zabraknąć premiery od chłopaków z Browar Rockmill! Source of Life to początek nowej serii piw, stworzonych we współpracy z Goforworld.., stąd Krajowa Premiera Nowej Serii Rockmilla! zagości w Gdańsku WYŁĄCZNIE u nasRobi się coraz cieplej więc kwaśne piwo z dodatkiem jagód z dalekiej Syberii powinno zrobić robotę. Kuchnia też coś upichci z użyciem nowego piwka. Dodatkowo, mamy jeszcze zachowaną jedną z ostatnich beczek 2nd Anniversary od ekipy z Rockmilla, które również będzie można spróbować na kranie (a to rzadkość)No i zagraniczne sztosy też będą!

Do tego liczne konkursy piwne z Rockmillowymi nagrodami oraz piwne specjały przygotowane przez naszą niezrównaną ekipę kuchenną.

Więcej szczegółów wkrótce, także dołączajcie do wydarzenia, miejcie oczy szeroko otwarte i wpadajcie na srogą imprezę, bez limitów, bez obostrzeń, w końcu to #bezpiecznypub

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Rezerwacje na fb lub pod numerem 536 803 889.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • poezja śpiewana , jubileusz
    lis 21
    niedziela, g. 17:00
    Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
    Sikorowscy z zespołem