stat
Impreza już się odbyła

18 urodziny Addiction Records

Sopot, 10 lipca i kameralne okoliczności obiektu pn. Lasy, znajdującego się na terenie Opery Leśnej najbardziej kultowego obiektu festiwalowego w Polsce...Czy mogą być lepsze okoliczności (nie tylko przyrody) do obchodzenia klimatycznej osiemnastki?

sie 21-23

piątek - niedziela, godz. 13:00

przedsprzedaż 239 zł
Kup bilet
Addiction Records to pełnoletnie dziecko wyobraźni, doświadczeń życiowych, muzycznych fascynacji nestora krajowej sceny drum'n'bass ROS'a. To jego zamiłowanie (graniczące z nałogiem) do tanecznych brzmień niebanalnych zaowocowało niezliczoną ilością imprez, na jakich gościli najbardziej prominentni przedstawiciele gatunku, których kochają fani o nadzwyczajnych gustach muzycznych. LTJ Bukem, MC Conrad, Makoto, Deeizm, Nookie, Artificial Intelligence, Goldie....i wiele innych osobowości, których nie sposób tutaj wspomnieć.

Efektem tych wszystkich zdarzeń i czynników jest Addiction Records, która celebruje 18. lecie istnienia. Okazja zobowiązuje, więc we wspomnianym terminie należy spodziewać się pełnej palety brzmień przy których buzia się śmieje, umysł szybuje, serce cieszy, a nogi i ciało niosą w euforyczną stronę niczym nieskrępowanej zabawy. O co na pewno zadba skład, którego kreatywność od wielu lat zasila pełnoletni label.
tekst. Hubert Borucki

18 Urodziny Addiction Records
SATL REZA ROS DIA MAD

10.07.2020 LASY
Moniuszki12 , Sopot
Start: 22:00

Przedsprzedaż limitowanej puli biletów:
https://linkd.pl/zca4

1 pula - 35 pln (50 szt.)
2 pula - 45 pln (100 szt.)

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij