• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

15. Winter Is My Love. Snowboardowe filmy i After

100cznia łączy siły z kultowym festiwalem filmów snowboardowych WINTER IS MY LOVE. Piętnasta edycja festiwalu, który co roku prezentuje selekcję najlepszych światowych produkcji dla fanatyków białego puchu, tym razem zagości we wnętrzach hali 100czni Inside.

w każdy piątek (do 28.04), godz. 18:00

bilety 8 zł
Kup bilet
lut 9

czwartek, godz. 18:00

bilety 12 zł
Snowboard rozwija się w dużej mierze dzięki filmom snowboardowym, bo to one kreują idoli i rozpalają wyobraźnię. Oglądanie ich na dużym ekranie podsyca zajawkę: od razu chce się jeździć. Snowboard to sport, hobby, alternatywna kultura i styl życia jednocześnie

Zapraszamy na wieczór wypełniony najlepszymi filmami snowboardowymi, drinkami serwowanymi przez 100czniową ekipę barową, i rapem z winylowych płyt. Zaczynamy o 20.00, kończymy rano.
Wejście: od 19:00
Początek seansu: 20:00

Zobaczycie następujące produkcje:

JEROME TANON - FREE RIDER / 35 min
2022 Francja. Freeride
Ten film Ci się przyśni! Najbardziej oczekiwany snowboardowy film tej jesieni. Trzeci film autora kultowych produkcji: Eternal Beauty of Snowboarding i Zabardast (5 milionów odsłon na YouTube).
Oglądając go przeżyjesz niesamowitą przygodę w górach odległej Alaski. Dowiesz się wszystkiego na temat tego, czym jest freeride i kim jest prawdziwy Free Rider.
Film wyświetlamy z polskimi napisami.
Zdobywca wielu nagród na tegorocznych festiwalach.
Teaser: https://tiny.pl/wcd9x

ABSINTHE FILMS - LA ZONE / 15 min
2022 Szwajcaria. Freeride, wysokie góry
Na początku lat 2000 David Vladyka (Absinthe Films) oraz garstka snowboardzistów odkryli Col de Cou - ważne przejście graniczne na granicy francusko- szwajcarskiej, z którego po II Wojnie Światowej korzystali przemytnicy. Ten wyjątkowo ukształtowany, pagórkowaty teren stał się legendarnym miejscem do uprawiania freestyleowego snowboardingu.
Poznaj historię miejsca, które wpłynęło na kształt freestyle'owego snowboardu.
Film wyświetlamy z polskimi napisami.
Film nagrodzony w kategorii: Najlepiej opowiedziana historia.
Teaser: https://tiny.pl/wcd99

MARIA THOMSEN - HOT COCO / 17 min
2022 Kanada, Świat. Freestyle, jibbing, street
Maria Thomsen to dziś jedna z najlepiej jeżdżących dziewczyn na świecie. Znamy ją dobre z cyklu filmów Jess Kimury Uninvited, prezentującego miejski snowboarding w wykonaniu najlepszych riderek.
Jest pierwszą (i jedyną) kobietą zaproszoną do prestiżowych zawodów X-Games Real Snow, które polegają na rywalizacji na najlepszy video part, powstający specjalnie na tę okazję i nagrywany w teamach: rider + montażysta.
Hot Coco to jej najnowszy projekt filmowy. Opowiada o czterech wyjątkowych dziewczynach. Każda z nich dysponuje niesamowitym stylem, który wpłynie na współczesny kobiecy freestyle.
Girl power!
Teaser: https://tiny.pl/wcdf7

ESCAPE VIDEO - ESCAPE 2005 / 15 min
2022 Szwajcaria. Freestyle, jibbing, street
Piąty film zajawkowej ekipy ze Szwajcarii, która realizuje się głównie w streetowym snowboardzie. Zdjęcia nakręcono w na ulicach miast Finlandii i Szwajcarii. Super poziom, fajne ujęcia, trudne miejscówki, ziomalski klimat. Boom!

RAD MOVIE PRODUCTION - BAJAZZI / 23 min
Szwajcaria. Freestyle, freeride, street, ground tricks
Niezależna wytwórnia filmowa prezentująca pełne spektrum snowboardu w oryginalnym, deczko bekowym stylu, choć jakość zdjęć oraz pomysł na montaż sprawiają, że nazwanie ich pajacami to zwyczajne uproszczenie.
Bajazzo to włoska postać klauna. Używa się tego zwrotu w dialekcie na południu Szwajcarii, by określać nim ludzi, którzy niespecjalnie przejmują się sprawami, za to wygłupiają się i zabawiają innych. Podobnie jak snowboardziści...
Teaser: https://tiny.pl/wdc92

RIDE SNOWBOARDS - SINCERELY YOURS / 30 min
2022 Europa. Freestyle
Pierwszy w historii legendarnej marki film przedstawiający jej europejskich pro riderów. Ride świętują w tym roku trzy dekady na rynku. Pokażemy ich najlepszy europejski team!
Reżyseria: Bastien Sturma / Brust Studio.
Teaser: https://tiny.pl/wcd9f

DANNY DAVIS - ARK / 32 min
2022 Świat. Freestyle, backcountry
Największe gwiazdy współczesnego snowboardu w towarzystwie najlepszych filmowców z branży, w otoczeniu najlepszego sprzętu, w lokacjach, o których każdy rider marzy.
ARK to opowieść o przyjaźni, która powstaje w górach, z miłości do snowboardu. O budowaniu ogromnych skoczni w backcountry (od Kanady, po Japonię) i o lądowaniu w najbardziej miękkim puchu, jakiego tylko można dotknąć.
Zobaczysz tu perfekcyjnie wykonane tricki: poteeeężne skoki, szalone rotacje, totalnie wygiągnięte i trzymane do ostatniej chwili, stylowe graby. Zdaniem wielu widzów to najlepszy film tego sezonu.

OBSERWUJ NASZ INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/winterismylove

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/groups/599796481335900

DODAJ DO ULUBIONYCH:
www.winterismylove.pl

WINTER IS MY LOVE 2022

Opinie