stat
Impreza już się odbyła

15 Charytatywny Bal dla Dzieci

bal

W karnawale czas na bale! Już piętnasty raz wolontariusze pracują niczym pszczółki roju królowej z ula Mai, aby przygotować dla Was wyjątkowy, bajkowy, niezapomniany bal. Zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne tańce, skoki na dmuchańcach, zajęcia rękodzielnicze i eksperymenty chemiczne, loterię - gdzie każdy los wygrywa - oraz inne atrakcje.

Wyszukajcie w szafie najlepsze przebranie (albo wypożyczcie je na balu) i przybywajcie! Zabawa będzie tym wspanialsza, że cały dochód z balu pozwoli spełnić marzenia ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć.

Dla dzieci w jakim wieku jest bal?

Na Balu Fundacji Trzeba Marzyc dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Począwszy od maluchów, dla których przygotowujemy specjalną, cichszą niż inne miejsca, salę zabaw, przez przedszkolaki, które chętnie poskaczą na dmuchańcach i wczesnoszkolniaki, które na pewno oczaruje bajkowa chemia i eksperymenty, aż po starsze szkolne dzieci które zapewne chętnie sprawdzą swoje umiejętności strzelców galaktycznych.

Polecamy ubrać się lekko (w salach jest ciepło). Zachęcamy do zabrania wygodnych butów - Centrum Konferencyjne jest dosyć duże, a do większości atrakcji dzieci lubią wracać więc spory spacer gwarantowany.

Będzie nam miło (i łatwiej) jeśli na dodatkowe atrakcje przygotujecie gotówkę w mniejszych nominałach aniżeli 100 zł.

W trakcje balu można posilić się kupując pizzę oraz drożdżówkę lub ciasto i napoje - dania obiadowe z przyczyn logistycznych dostępne są jedynie w restauracji hotelu.

Przypominamy, że zabawa na sali balowej trwa od 14:00 do 18:00 i jest w cenie biletu. Pozostałe atrakcje są płatne - w ten sposób zbieramy fundusze, abyśmy mogli spełniać kolejne dziecięce marzenia.

Do zobaczenia na balu!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.