stat
Impreza odwołana

14 IN OUT Festival - architecture/moving image

Baaardzo nam smutno, że w tym roku niemożliwe jest spotkanie uczestników i uczestniczek z Wami w Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA podczas rozdania nagród i finału IN OUTu.
W przestrzeni CSW ŁAŹNIA zobaczyć będzie można jedynie wystawę Aktualna Sutuacja, która towarzyszy Festiwalowi.


Wstęp na wystawę jest wolny.

Ale nie upadajcie na duchu: wspólne oglądanie fantastycznych filmów finałowych 14 IN OUT Festiwalu przenosimy d sieci!!! Zaprosiliśmy artystki i artystów zakwalifikowanych do konkursu na spotkania online, podczas których zaprezentują swoją twórczość i siebie. Spotkania odbędą się na zoomie i dostępne będą również dla publiczności.

Linki do spotkań, bloków filmowych oraz dyskusji prezentowanych na Festiwalu pojawią się na stronie wydarzenia.

Program 14 IN OUT Festiwalu:

24 października 2020

12.00-15.00
Przegląd filmów // BLOK 1 // "Architektura jest tutaj, gdzie są ludzie?"

Karolina, Balcer, Iwona Ogrodzka, The place which could become, 6:08
Pamela Breda, The Unforeseen, 12:54
Aurèle Ferrier, Transitions, 12:49
Jakub Słabek, Sceny Architekturalne, 9:46
Daniel Zagórski, Deszczowe divertimento, 14:52

13.00
Oficjalne otwarcie Festivalu // Pecha Kucha
Zoom Meeting
https://zoom.us/j/98733502309

15.00
Otwarcie wystawy // Aktualna Sytuacja //

15.00-18.00
Przegląd filmów // BLOK 2 // Architektura jako medium?

Om Bori, Berlin Zoo Station Simulacrum, 3:28
Karolina Zaborska, Obliczenia rytmu czasoprzestrzennego. Miasto, 19:15
Laure Catugier, Blank, 3:23
Piotr Wyrzykowski, Manhunt 2.0, 19:30
Daniel Burkhardt, Semiotics of the City, 4:02

16.00
Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 1
Prowadzenie: Piotr Czyż i Iga Perzyna
Zoom Meeting
https://zoom.us/j/94963801490

18.00
Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 2
Zoom Meeting
https://zoom.us/j/93411660210

19.00
Akcja online Piotra Urbańca

25 października 2020

12.00-15.00
Przegląd filmów // BLOK 3 // Architektura jako nośnik pamięci?
 
Elizaveta Ostapenko, AU! AU! SHARK SOMETHING IS VERY HEAVY, 8:33
Katja Verheul, Maiden, 7:25
Ewelina Węgiel, Willa Rożnowskich, 19:58
Laura Grudniewska, Tears On My Pillow, 1:21
Jesus Maria Palacios, Labo, 13:51

15.00-18.00
Przegląd filmów //BLOK 4 // Architektoniczne pasaże

Zuza Banasinska, Living and Studying Together, 6:01
Deborah Perrotta, Um filme em dois atos ( A film in two acts), 7:23
Hanna Kaszewska, Pozdrowienia z Atlantydy, 4:00
Mauricio Sanhueza, La Casa, 8:15
Anne Linke, PIGEONS AND ARCHITECTURE, 10:51

16.00
Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 3
Zoom Meeting
https://zoom.us/j/97798420991

17.00-18.00
Joanna Rajkowska w rozmowie z Emilią Orzechowską

18.00
Dyskusja z artystami i artystkami BLOKU 4
Zoom Meeting
https://zoom.us/j/97455085119

19.00
Ogłoszenie wyników konkursu

Więcej informacji na laznia.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.