stat
Impreza już się odbyła

107 Scen z Locals Only. Umowa o dzieło

107 scen z Locals Only, to umowa o dzieło, którą podpisuje trójka gdańskich improwizatorów, Jankes, Kaczmar i Igor, z gdańskim lokalem 107. Podpisy na kontrakcie przewidują dokładnie 107 scen rozłożonych na kilka występów.

No, ale kończąc te formalności. UMOWA O DZIEŁO. To spektakl dla tych, którym przy piosenkach Taco Hemingwaya biodra kręcą się jak wosk i przejmują salon. Chłopaki na pierwszy rzut biorą dyskografię warszawskiego rapera i na podstawie jego piosenek będą improwizować sceny komediowe. Dla kogo jeszcze taki spektakl? Dla tych co nigdy nie byli na imprezie techno.

Dla tych co znają taki raper TORY LANEZ. Dla tych co nie robią niczego dla lajków, tylko dla HAJSU, SPOKOJU I MAMY. Dla tych, którym włosy pachną jak ostatnie dni wakacji. Dla tych co uwagi nie daj Boże zwrócić. Dla tych co wdychają bas niczym tlen. I dla których świat jest wuefem, a oni nie mają stroju. Więc jeżeli dotarłeś do końca opisu to dla Ciebie, mordo. Także w niedzielę nie ma leżenia w wannie, tylko widzimy się w: Pub 107. o 18:07. Mógłbyś mniej wydawać hajsu, ale płakać wolisz? Zajebiście. Wbita tylko 15 zł!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.