stat
Impreza już się odbyła

107 Locals Only x Walentynowicz i jego brat + Ewa Fajfer

[lead]107 Locals Only to komedia improwizowana w ramach projektu stworzonego przez trójkę lokalesów najpiękniejszego miejsca na Ziemi. Zazwyczaj chłopaki inspirują się wybranymi przez publiczność artystami i na podstawie tego tworzą spektakl bez scenariusza. Tym razem postanowili pójść krok dalej i zaprosili do występu artystów, których spokojnie mogą nazwać SWOIMI LUDŹMI.

Walentynowicz i jego brat to niesamowity duet wprost z najciemniejszych blokowisk Wrocławia. Gościnnie z nimi wystąpi Ewa Fajfer, która dla polskiej improwizacji jest tym, kim Kaliber 44 dla rapu lat 90. Wystąpią w spektaklu przewrotnie nazwanym: Jesienne Przemijanie 2. Z perspektywy śmierci.

Marcin Walentynowicz - pierwsze kroki stawiał wraz z grupą TERAZ, liczy, że ten projekt zreaktywuje się pod nazwą KIEDYŚ. Naprawia komputery, mało skutecznie, bo klienci do niego wracają. Uważa też, że jego czas już przeminął. Po siedziemdziesiątce chce pisać poezje i wspominać o tym jak bardzo się mylił co do "tu i teraz" w każdym momencie swojego życia!

Wiktor Walentynowicz - Zaczynał w Terazach i Nieomylnych. Dopiero później zrozumiał że nie miał racji. Obecnie jest dyktatorem własnej grupy we Wrocławiu. Uczy studentów politechniki o arkanach sztucznej inteligencji. Nie rozumie pojęcia czasu. Po siedzemdziesiątce będzie robotem.

Ewa Fajfer - Zaczynała w Kompanach, nigdy nie zamierza kończyć. Obecnie improwizuje w grupie 3 Mamy. Uczy impro i szkoli z tematów przeróżnych. Do przemijania ma stosunek ambiwalentny. Po siedemdziesiątce zamierza zostać topmodelką 107 Locals Only, wiadomo: Mateusz Jankowski Rafał Kaczmarski Igor Wawrzeńczyk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.