stat
Impreza już się odbyła

100cznia zamyka sezon

No dobra, czas zamykać sezon letni - tradycyjnie ostatni weekend września kończy działalność 100czni w plenerze. Jak co roku szykujemy mocny cios muzyczno wizualny - udało nam się dopiąć parę rzeczy, o którym myśleliśmy już od dawna.

W sobotę 25 września na 100czni koncert zagra Skalpel - nic więcej chyba pisać nie musimy. Pełen skład, oprawa wizualna, darmowy wstęp i wsparcie ze strony DJskiej elity - będzie Twister ze swoim karaibsko hip hopowym setem, oraz Soul Pudding z selekcją najpiękniejszych piosenek w historii ludzkości.

Pamiętajcie też, że to ostatnia szansa na spotkanie ze 100czniowym repertuarem drinków i doznań kulinarno - estetycznych w tym sezonie. Warto się pojawić.
Na piątek nasi przyjaciele z Galerii Layup również przygotowują coś wyjątkowego - czeka Was projekcja kultowego w pewnych kręgach filmu 'Men in Black', w kinowym formacie, z nową ścieżką dźwiękową przygotowaną przez DJa Blekota.

Równolegle na 100czni sety DJskie zagrają Falcon1, Kebs czyli nasi bracia w skreczu, i Hatti Vatti czyli cumbia, dub, afrobeat i dużo więcej.

To było piękne lato, chodźcie przybić piątki z nami po raz ostatni w tym roku! A może nie ostatni... mamy kilka pomysłów w zanadrzu, ale to tym jeszcze cicho sza.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.