stat
Impreza już się odbyła

100cznia otwiera sezon!

3 maja 100cznia otwiera kontenerowe wrota i odpalamy kolejny sezon! Na miejscu rzecz jasna cała masa jedzenia, muzyki, miłych ludzi i pysznych trunków. Czeka na Was dużo zmian (tylko na lepsze) i mnóstwo niespodzianek. A na początek, tradycyjnie, wjeżdżamy mocnym akcentem.

Relacja z imprezy

lip 30-31

piątek - sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 15 - 25 zł
W piątek na 100czniowej scenie koncert EABS - ekipy łączącej świeży groove z dziedzictwem polskiego i światowego jazzu. Wielokrotnie wyróżniany skład zaprezentuje przedpremierowo materiał z płyty 'Slavic Spirits', która ukaże się 14 maja. Przed i po koncercie zagra najlepszy polski specjalista od jazzowego brzmienia z przyszłości - Mr Krime/Late Night Science i nasz człowiek DJ DML.

W sobotę mamy temat wyjątkowy - FALCON1 i DJ KEBS grają na cztery adaptery mixtape 'Elementarz' - jedyną w swoim rodzaju historię polskiego rapu opowiedzianą za pomocą sampli. Gościem specjalnym tej nocy będzie twórca płyt, na których wychowała się połowa z nas - legendarny DJ 600V. Takie rzeczy nie dzieją się często!

W niedzielę chcemy przedstawić Wam ważne dla nas zmiany w 100czniowej przestrzeni.

- Całkowicie rezygnujemy z plastiku na rzecz opakowań bio-degradowalnych.
- Wprowadzamy systemy recyklingu, oszczędności energii i wody.
- Zazieleniamy postoczniowe tereny i promujemy transport rowerowy i publiczny.
- Co drugą niedzielę spotykać będziemy się na warsztatach poruszających tematy zrównoważonego rozwoju i dostępnych rozwiązań problemu zanieczyszczenia planety.

W niedzielę, 5 maja, opowiemy o zielonej (r)ewolucji na 100czni i zaprosimy Was na pierwszy z warsztatowych cykli.

Rozkład jazdy:
- Piątek - start: 18.00 ➡ koncert EABS: 20.30
- Sobota - start: 12.00 ➡ 'Elementarz' Live Set: 20.30
- Niedziela - start: 12.00 ➡ plan warsztatów już wkrótce


Dołączcie do nas w weekend otwarcia, by przez następne pięć miesięcy celebrować piękną aurę, świetne jedzenie, dobre towarzystwo i kozacką nutę. Do zobaczenia na 100czni - nie możemy się doczekać!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.