stat
Impreza już się odbyła

100-lecie Citroena na Pomorzu - Parada i Piknik

Od 1919 roku po dziś dzień marka Citroën kieruje się w swoich działaniach śmiałymi wyzwaniami, zawsze przy tym koncentrując się na ludzkich potrzebach. Portal Północna.TV, Automobilklub Morski oraz klub Francuska Motoryzacja na Pomorzu z udziałem dealera marki Citroen na Pomorzu - firmą JD Kulej, zamierzają hucznie świętować 100-lecie urodzin marki Citroën. To będzie piknik, parada, wystawa - impreza jest wielowątkowa, ale największa w regionie.

Specjalny patronat nad imprezą sprawuje Citroën Polska. Wszystko to, przy wsparciu Gminy Kosakowo oraz Konsula Honorowego Francji, Pana Alaina Momperta. To wyjątkowy czerwiec, to wyjątkowe urodziny!

PROGRAM URODZIN 100-lecia marki Citroën na Pomorzu - 15 czerwca 2019 r.

O godz. 09:30 - Zbiórka wszystkich uczestników na Skwerze Kościuszki w Gdynia.
Ruszamy kolumną w kierunku Kosakowa.

O godz. 10:30 spotykamy się w Gminie Kosakowo (plac przed Urzędem Gminy) - aby zaprezentować
wyjątkowe auta, zrobić zdjęcia i posilić się.

O godz. 13:00 pojawimy się całą grupą w Rumi w salonie Citroën JD Kulej. Tutaj rozpoczynamy piknik podczas którego zaprezentujemy nasze pojazdy, skorzystamy ze specjalnego poczęstunku. Projekcje filmów o Citroënach, wspólne integracja, prelekcje o wyprawach, jazdy testowe i prezentacje nowych Citroënów, rozmowy o rozwiązaniach technicznych Citroëna i historii marki.

Impreza trwa do godz 16:00.


Bliska sercu wszystkich Francuzów Marka Citroën wypracowała niemal stuletnie dziedzictwo: to ponad trzysta modeli samochodów, z których niejeden zyskał status kultowego. Proponujemy wam wędrówkę śladami tej historii, której fundamenty stworzył genialny wizjoner, André Citroën. Zapraszamy 15 czerwca na wyjątkową podróż w przeszłość: awangardy, kunsztu prawdziwej techniki i niebanalnych rozwiązań. 4 czerwca 1919 roku Andre zaprezentował Typ A, pierwszy samochód z podwójnym szewronem na masce. Historia Citroëna ma już 100 lat! Dlatego na 2019 rok firma zaplanowała różne wydarzenia - jak widać Pomorze też świętuje!

Citroën zawsze zwracał szczególną uwagę na jakość zawieszenia i siedzeń - dwóch kluczowych czynników, które wpływają na komfort jazdy. Podejście Citroëna do komfortu obejmuje jednak szereg innych elementów i wynika bezpośrednio z wielu wcześniejszych innowacji, które posłużyły zapewnianiu dobrego samopoczucia. Citroën w ciągu całej swojej historii był prekursorem nowatorskich rozwiązań służących zwiększaniu komfortu, takich jak zawieszenie hydropneumatyczne, zaawansowane konstrukcyjnie siedzenia, ergonomiczne rozmieszczone w kabinie elementy sterowania, rewolucyjna architektura wnętrza czy nowe materiały wykończenia kabiny. Wiele spośród nich stanowi o współczesnym i nowoczesnym podejściu Citroëna do komfortu.

Masz auto Citroëna? ZGŁOŚ SIĘ !
ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/kqfsSzw9NGyKUrX57

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni